Sizce???

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
Kızlar benim normalde adetim 10 gün gelir ve çok yoğun olur
ama bu sefer 4.günüm olmasına rağmen hem çok az geliyor hem de devamlı mide bulantıları baş dönmeleri var hamilelikte adet görenler var diye duydum sizce hamile olabilir miyim test yapsam az da olsa kanama olduğu için negatif çıkar heralde muallakta kaldım
inşallah hamileyimdir-hmm-hmm-hmm-hmm

Bence hamilesin canım ben küçük oğlumda öyle oldum normalde yedigün olurdum
üç gün oldum kesildi meğerse hamileymişim inşallah sende öyle olmuşsundur:)

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
umutsuz olma canim sakin Allahtan ümit kesilmez insallah gelmistir melegin
İnşallah canım Allah razı olsun güzel duaların için:huhuu:
umarım hamlesindir canım
ama değilsen bile hiç kafana takma o geleceği zamanı iyi bilir canım
bu durumu bende çok iyi biliyorum çok yaşadım
çok sağol canım dediğin gibi inşallah hamileyimdir değilsem de o geleceği zamanı bilir :)

Bence hamilesin canım ben küçük oğlumda öyle oldum normalde yedigün olurdum
üç gün oldum kesildi meğerse hamileymişim inşallah sende öyle olmuşsundur:)
hadi inşallah ablacım ya çok sağol:huhuu: valla içime bir kez daha umut serpildi-hmm
İşallah hamilesindir.değilsende stres yapma bilirsin stres yaramaz bu durumlarda:huhuu:
inşallah ayser ablacım çok sağol:huhuu: yok stresli değilim şuan umutluyum eğer değilsem de napalım vakti saati vardır diycem:huhuu:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
bence hic üzülme daha 21 yasindasin vakti vardir demekki de ama icimden bir ses göbüsündedir diyor melegin:eek:ys:

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
bence hic üzülme daha 21 yasindasin vakti vardir demekki de ama icimden bir ses göbüsündedir diyor melegin:eek:ys:

inşallah canım annemde büyük ihtimal vardır bebek diyo ya bakalım hayırlısı canım yoksa da dediğin gibi vakti saati vardır Allah Kerim...:lilav:

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Hakkında hayırlısı olsun, değilsende üzülme daha çok gençsin canım.

mü$erref

Aktif Üye
Tepki
127
umarım hamilesindir..ama ebrumunda dediği gibi her ihtimale hazır olmalısın aslıcım.Herşey istediğin gibi olur inşallah :panter:

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
bi gelişme varmı tatlım test filan yaptırdınmı yola çıkmışmı meleğin:huhuu:

yaptım şimdi canım hamilelik testini malesef ki negatif her ne kadar kendimi hazıradığımı düşünsem de hiçte öyle olmadı malesefki hayal kırıklığı yaşıyomuş insan eyvallah deyip geçemiyomuş onu öğrendim

müşerrefcim sağol canım duan için malesef ki hazırlıklı olmam bir şeye yaramadı çünkü testi gördüğümde bütün moralim bozuldu

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
tatlım bu kadar üzme kendini ya daha çok zamanın var olması için bak biz evli bile değiliz bizi bekle sen bakim

H

Hera

Misafir
Aslıcım bu kadar germe kendini mutlaka olacak tatlım daha çok erken Çünkü Doğum kontrolünü Bırakalı 3 ay olmuş Vücuduna bedenine zaman ver okadar kolay bir İŞ değil hamile kalmak Doktor bile çiftlere gidince gidin 1 Yıl sonra gelin eğer 1 Yıl içinde Olmassa Kısırlık sorunu vardır diyor arkadaşlarımdan Duyuyorum biliyorum ve hep söylüyorum bende bir gün Karar verirsem eşim beni önce Doktora götürecek doktor bana neler yemem gerektiğini ve Folik asit verecek bir Anne adayı olarak bilgi verecek Regli dönemlerimi soracak öyle haybeye hamiş olunmaz hangi çağda yaşıyoruz ki sende bilinçlisin azdaha sabret bebeğimmmm :zuzu:

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
tatlım bu kadar üzme kendini ya daha çok zamanın var olması için bak biz evli bile değiliz bizi bekle sen bakim

Aslıcım bu kadar germe kendini mutlaka olacak tatlım daha çok erken Çünkü Doğum kontrolünü Bırakalı 3 ay olmuş Vücuduna bedenine zaman ver okadar kolay bir İŞ değil hamile kalmak Doktor bile çiftlere gidince gidin 1 Yıl sonra gelin eğer 1 Yıl içinde Olmassa Kısırlık sorunu vardır diyor arkadaşlarımdan Duyuyorum biliyorum ve hep söylüyorum bende bir gün Karar verirsem eşim beni önce Doktora götürecek doktor bana neler yemem gerektiğini ve Folik asit verecek bir Anne adayı olarak bilgi verecek Regli dönemlerimi soracak öyle haybeye hamiş olunmaz hangi çağda yaşıyoruz ki sende bilinçlisin azdaha sabret bebeğimmmm :zuzu:

Teşekkür ederim kızlar sağolun bugün daha iyiyim merak etmeyin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar