Sizce???

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Kızlar benim normalde adetim 10 gün gelir ve çok yoğun olur
ama bu sefer 4.günüm olmasına rağmen hem çok az geliyor hem de devamlı mide bulantıları baş dönmeleri var hamilelikte adet görenler var diye duydum sizce hamile olabilir miyim test yapsam az da olsa kanama olduğu için negatif çıkar heralde muallakta kaldım
inşallah hamileyimdir-hmm-hmm-hmm-hmm

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
Kızlar benim normalde adetim 10 gün gelir ve çok yoğun olur
ama bu sefer 4.günüm olmasına rağmen hem çok az geliyor hem de devamlı mide bulantıları baş dönmeleri var hamilelikte adet görenler var diye duydum sizce hamile olabilir miyim test yapsam az da olsa kanama olduğu için negatif çıkar heralde muallakta kaldım
inşallah hamileyimdir-hmm-hmm-hmm-hmm

hadi hayırlısı bebeğim inşallah öyledir

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
inşallah canım-hmm ama eğer bide değilsem eyvah hayal kırıklığına uğrucam büyük ihtimal:dertli:

H

Hera

Misafir
İnşallah tatlişkom hayırlısı ile Hamişsindir şu anda değilse bile moralini bozma elbette olacak Allahın izni ile :kayris:

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
İnşallah tatlişkom hayırlısı ile Hamişsindir şu anda değilse bile moralini bozma elbette olacak Allahın izni ile :kayris:

inşallah canım öyleyimdir moralimi bozmamaya çalışırım değilsem ama bu sefer olmazsa daha sonra olu inşallah Allahın izniyle

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
hayırlısı canım ben evli olmadığım için bilemicem bizim komsuda öyleydi daha doğumda anlamış hamile oldğunu düşün....
hemende hayal kırıklığına ugrama bitanm hayırsı-hmm

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
hayırlısı canım ben evli olmadığım için bilemicem bizim komsuda öyleydi daha doğumda anlamış hamile oldğunu düşün....
hemende hayal kırıklığına ugrama bitanm hayırsı-hmm

haklısın canım hayırlısı
hayal kırıklığına uğratmaz inşallah Rabbim
eğer bide hamile değilsem bu kadar çektiğim mide bulantısına yanıcam

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
ay tatlım inşallah öyledir ya herşey olabilir sen kendini kötüye de hazırla.daha çok gençsin aceleye de gerek yok kendini üzme hamileysen bide bebişe bişey olmasın:huhuu::huhuu:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim ben hic hamileyken adet görmedim o yüzden birsey diyemicem kan testi yaptirsan
insallah hamilesindir allah gönlüne göre versin insallah

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ay tatlım inşallah öyledir ya herşey olabilir sen kendini kötüye de hazırla.daha çok gençsin aceleye de gerek yok kendini üzme hamileysen bide bebişe bişey olmasın:huhuu::huhuu:
inşallah canım vardır yoksa da artık Allah kerim ne diyelim olur inşallah
canim ben hic hamileyken adet görmedim o yüzden birsey diyemicem kan testi yaptirsan
insallah hamilesindir allah gönlüne göre versin insallah
aslında düşünmedim değil ama sonuçtan korkuyorum açıkcası bide negatif çıkınca hemşirelerin o bakışı öldürüyo beni sanki acımaklı acımaklı o zaman daha da üzülüyorum geçen ay gecikmişti test yaptırdık hemşirelerin bakışından hiç çocuğum olmucak sandım

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
inşallah canım vardır yoksa da artık Allah kerim ne diyelim olur inşallah

aslında düşünmedim değil ama sonuçtan korkuyorum açıkcası bide negatif çıkınca hemşirelerin o bakışı öldürüyo beni sanki acımaklı acımaklı o zaman daha da üzülüyorum geçen ay gecikmişti test yaptırdık hemşirelerin bakışından hiç çocuğum olmucak sandım

Allah korusun kuzum o biçim laf yaa :hayir:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar