Sizce sanal alemde Dostluk olur mu?

Sizce sanal alemde Dostluk olur mu?

• Kullanılan toplam oy
    64
OP
__asli__

__asli__

Daimi Üye
Tepki
448
bencede olabilir,,aynen burda oldugu gibi bakin nede muhteseme anlasiyoruz... degilmi ama:D

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Her zaman sanal alemde nasılsam,reel hayatımda öyleyim..
Ben benimdir neden sanal alem diyerek kendime yeni bir kimlik takınıp oynayayımki sizlere..
Hep böyel yapıpta elime ne geçecek,tam aksine kaybettirecektir..
Ama sanal alemde çok dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum..
Dostluk kavramı çok zor bulunuyor ama ben candostumu sanalda buldum ve kaybetmemek içinde elimden geleni yapıyorum

G

GuL_CiCeGi

Misafir
oooo dostluk oluyor bak buraya... üstelik ask bıle oluyor ben eşimle chattde taniştim 1 senedir evliyim ve coook mutluyum ALLAHİMA bin ŞÜKÜR

chatlack

Daimi Üye
Tepki
807
Bence de olur neden olmasın.Burda herşey menfaatsiz bir şekilde arkadaşlıklarımız sürüyor.Tabi site de çok önemli hanımefendi nin doğru insanların üye olduğuna inanıyorum.Burdaki bütün dostlarımızı çok seviyorum.

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
sanal dünyada dostluk da sanal olur diye düşünürdüm hep ama oluyomuş en azından arkadaş var hem de çok.

Tepki
40
bende Olmayacagını ıddaa Edenlerdenım.cünkü Sanalın Bı Makınadan ıbaret Oldugunu Ve Evımızde Eger ınternet Baglantımzı Olmassa Kurdugumzu Bütün ılıskılerınde Bıtecegıne ınanıyorum.eger Bı Yerde Sartlandırma Ve Gecıcılık Varsa Gercek Olamyacagı Düsüncesındeyım.belkı Bırgün Bunun Tam Ersı Bı Olay Yasarda Fıkrım Degısırse Bılmem Ama Bes Yıldır Karsılasmadım Bunun Aksıyle..malesef Olmaz Dıyenlerdenım Kızlar:(

G

GuL_CiCeGi

Misafir
bende Olmayacagını ıddaa Edenlerdenım.cünkü Sanalın Bı Makınadan ıbaret Oldugunu Ve Evımızde Eger ınternet Baglantımzı Olmassa Kurdugumzu Bütün ılıskılerınde Bıtecegıne ınanıyorum.eger Bı Yerde Sartlandırma Ve Gecıcılık Varsa Gercek Olamyacagı Düsüncesındeyım.belkı Bırgün Bunun Tam Ersı Bı Olay Yasarda Fıkrım Degısırse Bılmem Ama Bes Yıldır Karsılasmadım Bunun Aksıyle..malesef Olmaz Dıyenlerdenım Kızlar:(

görüsüne saygı duyuyorum canım. ama bende senın gibi düsünenlerdendım takii 2006 altıda biriyle tanışasıya kadar. ben sanal alem sayesınde cook mutlu bir evlilik yaptım canım ve sanal alem sayesınde gercek dostluklar yakaladım. gercek hayatda olan arkdaslarımdan suan benım derdımı dınleyen benle üzülen hıccc kımse yok ama burda bir cok arkadasım var beni usanmadan dinleyen arkadaslarım var. dedıgım gibi görüsüne saygı duyuyorum ama yorum yapmak istedim. kirdiysam seni özürdilerim canım....

Tepki
40
Canım Olurmu Kırılmadım Hıc.bende Benım Düsüncemın Tam Tersını Düsünenlere Saygı Duyarım.senın Gıbı Yasadıkları Seyler Var Demek Benım Olmadı Belkı Bırgün Olur Bende Sıızın Tarafa Gecerım:)

Tepki
28
gerçek hayatta varmıki sanalda olsun hem ben iki tecrübeyide yşadım..insanın bu hayatta dostu yok

sedef

Üye
Tepki
25
bu site istisna .başka sitelerde olmyor sohbetler 2 günlük .burada olacağından eminim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar