Sizce ne yapmaliydim

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
iste bilemedim ne bileyim ben iyi davranirsam iyi gecinirsem aynisini o da bana gösterir hersey karsilikli dedim ne bileyim bilemedim ki :aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

malesef ki öyle olmuyo canım tabi nerden biliceksin sende haklısın ama her zaman mesafeli olmak daha iyidir bunu unutma bundan sonra daha dikkatli olursun

OP
aysegul

aysegul

Aktif Üye
Tepki
119
askerdeyken anacı olması çok normal sonuçta gurbetlik var.
ama bu evlendikten sonra sorun olmaycak anlamına gelmez
evlendikten sonra biz hepimiz kadın erkek aileye daha düşkün oluyoruz
o yüzden eşler arasında aileleri fazla karıştırmamak gerek
eğer şimdiden bu kadar sorun yaşıyorsanız ki evlenmeyi düşünüyorsan
hazır ol canım seni zor bir evlilik bekliyor
evlilik konusunda hevesinkırmak istemem ama gerçekleride bilmen ve ona göre hareket etmen lazım
çünkü aynı sorunları ben çok yaşadım
hem mezhep hemde aileler yüzünden
allah sana kolaylık versin dyorum.en hayırlısı neyse o olsun

elasu cok tesekkür ederimmm hersey icin evet cok zormus hakikaten gerci simdilik bi sorun yok o konular hic acilmiyor su an cok iyiyiz ama ilerde yine aynisi olmuyacagi ne malum demi herkesin ayri bi derdi var iste herkesin ALLAH yardimcisi olsunn

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Zor bi durum Rabbim hakkında olanı gönlüne razı gönlünde olanı Hakkında hayırlı eylesin..Mezhep konusu ilerdede seni üzebilir dikkatli ol ..Belki kadının o ısrarları senin verecğin tepkiyi ölçmek içindi..Niyetler kalpte gizli..Benim nişanlım askerden geleli bir ay oldu ..Askerdeyken burnumdan getirdi geldi yine tartıştık yeni yeni alışıyor normal hayata yeni uyum sağlama başladı askerlik zor insanın psikolojisi mahvoluyor emir altında sürekli ..Onuda anlamaya çalış ama sakın içine atma o sakinleşince herdefasında üzüntünü ve sıkıntını dile getir yoksa alışkalık yapar ve askerden gelincede devam eder baş edemezsin..ALLAh kolaylık nasip etsin..

OP
aysegul

aysegul

Aktif Üye
Tepki
119
Zor bi durum Rabbim hakkında olanı gönlüne razı gönlünde olanı Hakkında hayırlı eylesin..Mezhep konusu ilerdede seni üzebilir dikkatli ol ..Belki kadının o ısrarları senin verecğin tepkiyi ölçmek içindi..Niyetler kalpte gizli..Benim nişanlım askerden geleli bir ay oldu ..Askerdeyken burnumdan getirdi geldi yine tartıştık yeni yeni alışıyor normal hayata yeni uyum sağlama başladı askerlik zor insanın psikolojisi mahvoluyor emir altında sürekli ..Onuda anlamaya çalış ama sakın içine atma o sakinleşince herdefasında üzüntünü ve sıkıntını dile getir yoksa alışkalık yapar ve askerden gelincede devam eder baş edemezsin..ALLAh kolaylık nasip etsin..

evet cnm haklisin bi de komando daglarda hep onun streside var onuda düsünüyorum cok bunaliyor orda yok o kadar burnumdan getirmiyor da herseyde alinganlik yapiyor ve küsüyor o sinirimi bozuyor zaten öyle tartismalar olmaz bizim aramizda hic bu bahsettigim konuda 2 sene icindeki en büyük olaydi o kadar saol yorumun icin tesekkür ederimmm

OP
aysegul

aysegul

Aktif Üye
Tepki
119
benim halamin kizi kocasindan neler cekti senelerce ,halada ceker,,,annem der baska bisey demez adam,,,tamam biz demiyoz anneni at bi kenara,,ama esi hakli olsa bile yinede annem,annem ne dese dogrudur,,,,,,,,cok cekti kadin,,,bilmem ama bu kadar anneci adamdan korkulur,,,

yani ben gorduklerimi yazdim,,,yanlis anlama,,,,,,,,sen sordun ben soyledim,,,

yok yokkk kesinlikle yanlis anlamammm canim benim haklisin dogru diyorsunnn

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
evet cnm haklisin bi de komando daglarda hep onun streside var onuda düsünüyorum cok bunaliyor orda yok o kadar burnumdan getirmiyor da herseyde alinganlik yapiyor ve küsüyor o sinirimi bozuyor zaten öyle tartismalar olmaz bizim aramizda hic bu bahsettigim konuda 2 sene icindeki en büyük olaydi o kadar saol yorumun icin tesekkür ederimmm

Birde komandoymuş bende çok anlayışlı olmalısın..

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
cnım benim sözlümde askerde psikolojisi baya bozuk devamlı tartışıyoruz.oda komondo işte alttan al bence..herşey zamanla olur..hakkında hayırlısı cnım..

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Canım askerde haliyle psikolojileri bozuluyor,mümkün olduğunca kötü şeyleri belli etmemeye çalış ağlıyomusun,canın birşeye mi sıkkın açma telefonu

Kolay değil neticede askerlik sabah kaçta kalkıyolar dağda bayırda yatıyolar,ne yiyip ne içiyorlar kim bilir..

İlerde askerden dönünce bakarsın hal ve davranışlarına,kararını da ona göre verirsin.:teselli:

OP
aysegul

aysegul

Aktif Üye
Tepki
119
Canım askerde haliyle psikolojileri bozuluyor,mümkün olduğunca kötü şeyleri belli etmemeye çalış ağlıyomusun,canın birşeye mi sıkkın açma telefonu

Kolay değil neticede askerlik sabah kaçta kalkıyolar dağda bayırda yatıyolar,ne yiyip ne içiyorlar kim bilir..

İlerde askerden dönünce bakarsın hal ve davranışlarına,kararını da ona göre verirsin.:teselli:

canim benim saol düsüncelerini benle paylastigin icin bizimkisi cok duygusal telefonunu acmasam ben orda ne halde seni ariyorum günde kac kez millet günde bi kez ariyabiliyor anca ben seni sürekli ariyorum ondada acmiyorsun diye bana kizar bi kac kere acmamistim basima bisey geldi sanmis korkmus filan ama askerden gelince senin dedigin gibi bakcam davranislarima

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
biter biter canım....bizde o yolalrdan geçti neler atlattık ayrılma esiğine bile geldik .ne tartşmalar sözü atıyodum az kalsn ama yinede deliler gibi seviyorum paşamı:)

OP
aysegul

aysegul

Aktif Üye
Tepki
119
biter biter canım....bizde o yolalrdan geçti neler atlattık ayrılma esiğine bile geldik .ne tartşmalar sözü atıyodum az kalsn ama yinede deliler gibi seviyorum paşamı:)

valla öyle ya da böyle bitecek canim sizde bayagi biseyler yasamissiniz ama en önemli olan sevgiden asktan sevdadan hic bir sey kaybetmemek

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
öyle canım da ister istemez kalpler kırılıyoo..öyle yada öböyle tabiki bitcek canım...ama zor baya..allah herkeze yardımcısı olsun askerlerin psikoljisini her an değişiyo 5 dk önce iyise 5 dk sonra kötü :sok

OP
aysegul

aysegul

Aktif Üye
Tepki
119
öyle canım da ister istemez kalpler kırılıyoo..öyle yada öböyle tabiki bitcek canım...ama zor baya..allah herkeze yardımcısı olsun askerlerin psikoljisini her an değişiyo 5 dk önce iyise 5 dk sonra kötü :sok

haklisin canim aynen öyle bir ani bir anini tutmuyor ALLAH herkesin yardimcisi olsun ve herkese sabir versin.....aminnnn....

başakk

Daimi Üye
Tepki
671
canım benim sorunu ne olduğu tam bilmiyıru ama iyi düşü ileride yine bunlar yaşanırsa tepkin ne olur kaldıra bilirmisin?en iyisini sen bilirsin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar