Sizce hangisi arkadaslar

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
herkezin düşünsesi farklıdır canım.Benim bir akrabamında saçları sarı idi sonra kahverengi ve siyaha döndü.O saçları sarıyken olduğu kadar havalı ve güzel gelmemeye başladı bana.Dediğim gibi zevk,renk meselesi...

rengi beğenmene sevindim.gerçekten harika bir renk.hem düz saçta hemde dalgalı saçta harika görünüyor.

kesinlikle canım haklısın zevk meselesi tabi.ama şuda varki ben esmerim belki oyüzden siyah daha genç gösteriyo gibi gelmiştir çevremdekilere.belki açık tenli birinde farklı durur.

nur gümüş

Aktif Üye
Tepki
83
kızlar bende saçımı boyamayı düşünüyorum 2 hafta önce açık kestane-kızıl bakıra boyamıştım çok yakıştı ama iki haftada akıp gitti şimdi hiç belli bile olmuyor.tenim esmer sizce balköpüğü yakışırmı.:panter:

OP
AYSHE1990

AYSHE1990

Aktif Üye
Tepki
108
kızlar bende saçımı boyamayı düşünüyorum 2 hafta önce açık kestane-kızıl bakıra boyamıştım çok yakıştı ama iki haftada akıp gitti şimdi hiç belli bile olmuyor.tenim esmer sizce balköpüğü yakışırmı.:panter:

bence yakışır esmer tenlilerdedaha bi hoş duruyor sanki ama tonunu ayarlamakta önemli kızıllık kalabilir sacta :panter:

RanaLal

Aktif Üye
Tepki
119
bu aralar herkeste aynı...ne zaman modası biter ben o zaman yaparım. herkes aynı kafayla dolaşıyor sanki-rgulu

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar