Siz Özelsiniz :')

Tepki
46
Kendinizi kötü hissettiğiniz anlar oluyordur mutlaka. Hayat.. İnişli çıkışlı bir yol ve ne zaman ne olacağı belli değil. Peki değersiz hissettiğimiz anlar da ne yapabiliriz ?

Kavgalar -kizgin , terk edilişler ve sonuç olarak kendimizi özel hissetmemek. :bitter:

AMA SİZ ÖZELSİNİZ. İnanmıyorsanız parmak uçlarınıza bakın. O parmak izlerinden bu dünyada başka kimde var ? :durbun:

Hadi hep beraber elimizi üç kere birbirine vuralım. ' Şak,şak,şak' Bakın şimdi o üç saniye gitti hayatımızdan. Ve asla o üç saniye geri gelmeyecek. Sizi seviyorum. :') :elif:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Kendinizi kötü hissettiğiniz anlar oluyordur mutlaka. Hayat.. İnişli çıkışlı bir yol ve ne zaman ne olacağı belli değil. Peki değersiz hissettiğimiz anlar da ne yapabiliriz ?

Kavgalar -kizgin , terk edilişler ve sonuç olarak kendimizi özel hissetmemek. :bitter:

AMA SİZ ÖZELSİNİZ. İnanmıyorsanız parmak uçlarınıza bakın. O parmak izlerinden bu dünyada başka kimde var ? :durbun:

Hadi hep beraber elimizi üç kere birbirine vuralım. ' Şak,şak,şak' Bakın şimdi o üç saniye gitti hayatımızdan. Ve asla o üç saniye geri gelmeyecek. Sizi seviyorum. :') :elif:

Akşam akşam okuduğum en anlamlı yazıydı,inan çok etkiledin beni şeker kız!!!,,
Özel olmak için illa caf cafa yada abartıya kaçmaya gerek yok,her anımızı özel geçirebileceğimiz ve şu hayatın ne kadar anlam kattğını en iyi anlatan bir yazı!!!!
Bizler çok özeliz,hemde çok özel:elif:

OP
G
Tepki
46
Akşam akşam okuduğum en anlamlı yazıydı,inan çok etkiledin beni şeker kız!!!,,
Özel olmak için illa caf cafa yada abartıya kaçmaya gerek yok,her anımızı özel geçirebileceğimiz ve şu hayatın ne kadar anlam kattğını en iyi anlatan bir yazı!!!!
Bizler çok özeliz,hemde çok özel:elif:

Teşekkür ederim size :) :sirin: Biz özeliz çünkü artık özel olduğumuzu biliyoruz :1:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:sevindirikasli: Çok şirinsin çok sıcak kanlısın canım benim kalbindekiler diline eline yansıyor gerçekten roman yazmak istersen destek oluruz

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Eğer dün öyle şeyler demeseydiniz yani benim önümde kocaman bir hayatın olduğunu hatırlatmasaydınız inanın bugün bu yazıyı yazmak aklımın ucundan geçmezdi -kop

Ayyy bak buna sevindim.
İnan ki eğer sana birazda olsun kan verdiysek,birazda olsun can verebildiysek ne mutlu bize:eek:
Ama gerçekler bu birtanem.
En zayıf olduğumuz yada düşüp bir daha kalkamayacağımızı zannetiğimiz anda Rabbim öyle bir el uzatır ki sana illa bir şeyler vesile olur buna.Sende bizi buldun bak ne kadar da güzel oldu:eek:
Rabbim bundan sonra hep yüzünü güldürsün inşallah.Her şey gönlünce olsun güzel kız

OP
G
Tepki
46
İnşallah bir gün o da olacak. - Ünlü Roman Yazarı Beyza Nur Özler ' İzmit'in Gururu ! -
Kendimi fazla kaptırdım sanırım. :korkak:

Dün o konuşmadan sonra düşündüm biraz. Bu hayat bana bir hediye. Ve bu hediyeyi tertemiz, iyi insanlarla kullanmalıyım. Rabbim bir derdi veriyorsa, çaresini de verir :) Bundan sonra hayat dolu biri olacağım :) Ve inşallah sizinle kendimi geliştireceğim.:utan:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
İnşallah bir gün o da olacak. - Ünlü Roman Yazarı Beyza Nur Özler ' İzmit'in Gururu ! -
Kendimi fazla kaptırdım sanırım. :korkak:

Dün o konuşmadan sonra düşündüm biraz. Bu hayat bana bir hediye. Ve bu hediyeyi tertemiz, iyi insanlarla kullanmalıyım. Rabbim bir derdi veriyorsa, çaresini de verir :) Bundan sonra hayat dolu biri olacağım :) Ve inşallah sizinle kendimi geliştireceğim.:utan:

Bak hayatı sevmek için bir hedefin olmuş ne güzel-alkis
Umarım bir gün hayal ettiklerin gerçekleşir ve ailenin gurur kaynağı olursun.-alkis

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar