Siz evinizde yokken......

Tepki
96
kızlar ben ne zamanki birkaç gün evden ayrılsam mutlaka evimde birileri kalıyor .kayınvalidem veya eşimin kardeşleri veya arkadaşları.ben bu durumdan rahatsızım sizce yanlışmı düşünüyorum:mendil:

Tepki
49
var dibimizde eşimle hergün görüşüyolar zaten.tamam yabancı değil ama evim benim özelim değilmi:mendil:

hem dibinde yasiyorlar hem sen yokken evinde kaliyorlar... bilmiyorum belki kotu niyetle degil ama kendi evim olsa asla baskasinin evinde uyuyamam rahat edemem ben acikasi... biseyde dersen sen kotu olacan... bilmiyorum canim yani diyemessinki evimde kalmayin diye...Allah yardimcin olsun canim

OP
Evli ve çocuklu
Tepki
96
bilmiyorumki sorsam sende annenlerde kalıyosun bizde burda beraber kalıyoruz falan derse....kavga çıksın istemem ama ben yokken dolaplarımın açılması bütün eşyalarımın kullanılması beni rahatsız ediyor

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
ya işte bunu belirt sen de.. Benim annem gelip bizim evimizde kalmıyor ki de.. Yani tabi bu benim düşüncem.. Mdem rahatsızsın bilmesi gerek.. Orası sizin özeliniz yok özeliniz olmasını istemiyorsa kayınvaliden toptan onlara taşının bari hey Rabbim yaa :protesto:

OP
Evli ve çocuklu
Tepki
96
bilmiyorumki canım çok zor bu işler kayınvalidemin zaten bizimle birlikte devamlı oturasıda varda ben kabul etmiyorum.oğluna çok aşırı düşkün ne yapıcaz bilmem:mendil:

OP
Evli ve çocuklu
Tepki
96
bende aynı şeyi düşünüyorum ben anneme gidince oda annesine gitsin kalsın veya ben evdeyken gelsin annesi.ama en kısa zamanda eşimle paylaşıcam bu konuyu

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
rahatsızlığını en doğru şekilde paylaşmalısın,
içine atmamalısın çünkü sonradan daha kötü patlamalar yaşanabiliyor

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Eve gelmelerine birşey diyemem lakin kimsenin hoşuna gidecek birşey değil.Birde dolaplar nasıl karıştırılır .Anne bile karıştırsa kızar benim bildiğim evlatlar.İzinsiz dolap karıştırmak görgüsüzlüktür.:sok

OP
Evli ve çocuklu
Tepki
96
dolap karıştırma derken yanlış olmasın yani bir evde yaşarken mecbur kalmazmısınız dolapları açmaya.yani kötü niyetli değillerdir ama hoş değil

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar