Siyah nokta diye bişey kalmıycak :)

Z

zynpp

Misafir
Gızlar çoğımuzda var bu siyah nokta derdi bendede var ama çaresi de var :D neyse konuya geçim :

önce derin bi kaba kaynar su koyuyoruz ama baya derın olsun ağzıda geniş olsun tencere gibi bişey işte. kaynar suyu koyuoruz sonra içine bi tutam kuru NANEEEEE VEEEE LAVANTA koyuoruz sonra başımızı hazırladıığımız buhara doğru eğiyoruz yüzümüz suya bakıcak şekılde büyük bi havlu yada örtü farketmez ama havlu daha iyi hıc boşluk kalmıcak sekılde basımızın üstünü örtüoruz hiç hava grmıcekte cıkmıcakta ve buharın içine yavaaaaş yavaaaaş üflüyoruz durabildiğimiz kadar duruyoruz öle 5 dkda kalkmayın en az 10-15 dk yüzünüz istediiiniz kadar temiz olsun kalktınızda yuzunuzu beyaz bı havluyla silin çamur gibi bi kir çıkıcak :D yuzdekı hatta yüzü gectım gözeneklerdekı kiri yağı söküp alıo inanılmaz bişe bana cok dua etceksınız :D öpüyorum mmuuuuuua :D

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Denenmiş tasdiklenmiş anladığım kadarıyla canım :panter:Eşimede enkısa zamanda uygulatıcam Paylaşımın için teşekkürler :huhuu::huhuu::huhuu::huhuu::huhuu:

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
lavanta nerden alınır peki hemen uygulayayım:1:fiyatı nasıl?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar