Sivilce ve Siyah Noktalar İçin Peeling

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Doğa öylesine eşsiz öylesine farklı tadlar içeriyorki bu tadların çogundan haberdar bile değiliz belkide. Doğa sağlığınız için gerekli besinleri zaten sunuyor insanlara ve bizler bu sağlıklı besinlerden yeterince faydalanabilirsek cildimiz ve güzelliğimiz içinde yararlarını görürüz.Cilt bakımı ve peeling sayfamızda Bal ve tarçının cildimiz için etkilerini araştırıp sizlerle paylaşıyoruz. Burada yediden yetmişe o çok sevdiğimiz doğanın şifa mucizei bal ve yine eşsiz kokusu ve tadıyla tarçından yapılan cilt maskesinden bahsetmek istiyoruz. Uyguladığınızda cildinizi en iyi şekilde temizlediğine tanıklık edeceksiniz.

63zvc4.jpg

Tarçın ve bal karışımı ile elde edeceğiniz maske cildinizi temizleyecek aynı zamanda çeşitli nedenlerle oluşan sivilcelerinizi de tedavi edecektir. Son derece kolay şekilde hazırlayabilirsiniz, sonucundan ise çok memnun kalacağınızdan eminiz.

Uyku sürecinde hücreler yenilenir, cildiniz de öyle. Bu yüzden vereceğimiz tarifi gece uygulamalısınız böylece ne kadar etkili olduğunu da görebilirsiniz. Tarçın ve bal maskesi sayesinde cildiniz hem sağlıklı hem de genç ve daha canlı olacaktır.

Bal ve Tarçın peelingi için gerekli malzemeler:

Bir yemek kaşığı süzme bal,

Bir yemek kaşığı tarçın.

Cam bir kase bulup malzemelerimizi macun kıvamına gelinceye kadar karıştıralım ve problem yaşadığınız sivilceli bölgelere uygulayın, yaklaşık iki saat bekleyip ılık su kullanarak yüzünüzü yıkayın.

Tarifini vermiş olduğumuz maskesyi hergün uygulamanız münkün, fakat her defasında yüzünüzü ılık suyla yıkamayı unutmayın. Ayrıca, siyah noktaların da temizlendiğini göreceksiniz. Tüm yüzünüze uygulamak isterseniz malzemeleri aynı oranlarda artırarak kullanabilirsiniz..

Alıntıdır!

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım genelde ben peelinglerimi yarım saat tutuyorum. Bence de 2 saat uzun bir süre; hem tarçın az da olsa yakar cildi. Sen de bence yarım saat falan tut yüzünde:eek:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
ARİŞİM BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ERGENLİK DÖNEMİNE GİREN BİR KIZIM VAR VE YAVAŞ YAVAŞ SİVİLCELERDE ÇIKMAYA BAŞLIYACAK VE BU DÖNEMDE BU KARIŞIMI MUTLAKA KIZIMDA KULLANICAM ARİŞİM TEŞEKKÜRLER BİTANEM:eek::eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Rica ederim birtanem :eek:

Umarım işinize yarar:eek:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
canim ben aksam yaptim cok memnun kaldim.:eek: cildim yumusacik oldu halada öyle:cicikadin: ama ben sadece 10 dakika tutabildim oglusum rahat durmadi.:dusun:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İşe yaradığına sevindim canım :kupa:

Bir de daha da canlı olmasını istiyorsan cildinin, aynı zamanda pamuk gibi yumuşak:) Tonik yerine gül suyu kullan derim canım. :cak: Ama gül suyu %100 doğal olacak:cak:

G

guzelcem

Misafir
:fisfis::huri::eller:ben bu maskeyi sık yapıyorum inanın sivilceleri yakıyor siyah noktalarım zaten doğuşdan yok tavsiye ederim:eek:emeğine sağlık canısı:hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar