Siteye resim ve video ekleme (resimli anlatım)

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
ne kotusun-kizgin,,bunun intikami agir olacak

Valla şekerim ben etkiye tepki verdim önce sen başlattın sen tatlıya bağla...

Hem üzülme bu numarayı herkes yutardı canımcım ama iyi taktik bulmuşum itiraf et nasıl yumuşadın ama kıyamam :gul:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
değişime uğramış tekrar anlatıyorum :)

Siteye girin "Gözat"a tıklayıp resmi seçin yükle deyin doğrudan link yazan yeri komple alın hanımefendi mesaj yazma yerine dönüp linki resim/fotoğraf
insertimage.gif
ekleye yapıştırın...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Siteye resim yükleme

"Gözat" a tıklayıp istediğimiz resmi seçiyoruz "Yükle" deyip bekliyoruz sonra aşağıda belirttiğim yerleri sitemizde mesaj bölümüne direkt yapıştırıyoruz önizleme yapıp düzgünse yanıtla diyoruz
Kırmızı yazıları ben yazdım yardımcı olsun diye...

resim

Video Eklemek için

İstediğiniz videonun sayfasına gelince aşağıdaki resimde işaretlediğim yeri kopyalayın sonra sitemizde mesaj yazma bölümüne gelince yandaki işarete tıklayın
youtube.gif
çıkan yazının tam ortasına kopyaladığınız yeri yapıştırın önizleme yapıp olduysa gönderin :)

resim

Daha yakın hali
resim

"dailymotion" sitesinden eklerkende video yazısı ile beraber sonuna kadar olan yeri ( yani aşağıdaki kırmızı yaptığım yer ) seçip kopyalıyorsunuz yine sitemize eklerken yandaki
dm.jpg
işarete tıklayıp orta kısma yapıştırıyorsunuz

dailymotion/video/xjn6i6_nil-karaibrahimgil-hakkynda-her-yeyi-duymak-ystiyorum_music

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Siteye resim ekleme

"Gözat" deyip istediğiniz resmi seçin "Yükle" deyip bekleyin "Resmin orjinal hali" yazan yerdeki "BBCode (Forumlar)" a denk geleni komple kopyalayıp sitemize dönün mesaj yazma yerine yapıştırın önizleme yapın olursa yanıtla deyin...

Resimle anlatayım
resim

------------
------------

Eklenti olarak siteden yüklemek içinde mesaj yazma yerinin yukarısındaki ataç şeklindeki işarete (yani bu
attach.gif
) tıklayın açılan yerden "Gözat" diyip resmi şeçin "yükle" deyip bekleyin yüklenen yere tıklayın resmi kopyalayıp mesaj yazdığınız yere gelin yandaki işarete tıklayıp
switchmode.gif
mesaj yerine yapıştırın...

-----------------

Netten resimleri yükleme yapmadan direkt eklemek içinde
switchmode.gif
işaretine tıklayın eklemek istediğiniz resmi kopyalayıp mesaj panosuna yapıştırın

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar