Sitemizdeki Yarışmalarda Oy Kullanmamak ve Konulara Yorum Yapmamak Hakk.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
arişim herzaman olduğu gibi harika bir konu açmışsın yine ben siteye geldiğimde ne yarışmalar olsun ki en şık hanımefendi hariç her yarışmaya katıldım yenilen pehlivan güreşe doymaz smillisi:dil::dil:ve her yarışmada oyumuda kullanırım çok seviyorum çünkü oylamayı konulara gelince baktığım her konuda sayfa sayısı ister 1 sayfa olsun ister 10 sayfa olsun hepsini tek tek okurum ve teşekkürümü eder yorumumuda yazar çıkarım o konudan muhakkak emeğe saygı diyorum diyoruz her zaman çok zor değil arkadaşlar bir yorum bir teşekkür:eek::eek::eek:

D

d.melek

Misafir
ben de yarismalara hep oy veriyorum,cunki oy vermek benim hosuma gidiyor,eglenceli,hemde o kadar zahmet cekmis arkadaslarimiz icin bir oy zor bisey digilki,tam aksi belkide ayip bence.yorum yazmaya geldikde ise,her okudugum movzuya tesekkur ediyorum zannimca,yorum yazmak ise,zaten tesekkur butonu var,birde yorumda her defasinda yazmaya gerek yok diye dusunsem de,yinede bazilarina yaziyorum.ve tabiki soylemek istedigim soz olursa onuda tabiki yaziyorum....yani tenbellik etmiyorum yorum yazmaya....

bu konuyu acmana ben de cok sevindim Arisim,cunki hakikaten yerinde acilmis bir konu...:eek:
000201F9.gif

kumsalll

Daimi Üye
Tepki
454
evet cok haklısın arınacım.yarısmalarda muhakkak oy kullanmaya calısıyorum.ama senınde dedıgın gıbı bazen konuları sadece okumakla yetınıyorum.-hmm

..tebessum..

Daimi Üye
Tepki
2.391
bazen konu açıcak ya zamanım olmuyo yada moralim ama illaki konulara yorum yapıyorum yapmaya çalışıyorum bugunun mesajlarındn geriye gide gide atlamamaya çalışıyorum yarışmalara katılamadım ama oylamaya illaki katılıp yorumlarda bulunuyorum yinede kendi adıma daha dikkatli olurum canım , duyarlılığın için teşekkürler..

iC3

Aktif Üye
Tepki
83
Konu açılmışken sormak istiyorum. Ben bu yarışma sayfalarına baktım ama oy ver diye bi buton falan göremedim. Yarışmada göremedim. Birinciler seçilmiş falan gösteriyor sadece ya da yarışmaya katılanlar. Acaba doğru yere mi bakmadım bilemiyorum. Daha yeniyim belki tam çözemedim. Herkes oy verebiliyor mu? Yoksa şu anda oylama yapılan yarışma mı yok??

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Konu açılmışken sormak istiyorum. Ben bu yarışma sayfalarına baktım ama oy ver diye bi buton falan göremedim. Yarışmada göremedim. Birinciler seçilmiş falan gösteriyor sadece ya da yarışmaya katılanlar. Acaba doğru yere mi bakmadım bilemiyorum. Daha yeniyim belki tam çözemedim. Herkes oy verebiliyor mu? Yoksa şu anda oylama yapılan yarışma mı yok??

siz biten yarismalara bakmissiniz:panter:
su anda devam eden makarna salatsi yarismamiz var oyunuzu kullanabilirisniz
https://www.hanimefendi.com/yemek-y...rismamiz-oylamaya-acilmistir-hanimlaaaar.html
yada benim daha acicagim en güzel manzara fotograf yarismasi var onada resim cekip bana özelden gönderip katilabilirisiniz
https://www.hanimefendi.com/amator-cekimlerimiz/53003-en-guzel-manzara-fotograf-yarismasi.html

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518

Biten yarışmalara baktınız herhalde aşağıdaki linklerde bu sıralarda devam eden yarışmalara ulaşabilirsiniz...

Oylaması devam eden ve katılım beklenen yemek yarışmaları aşağıdaki linkte :nk:
https://www.hanimefendi.com/yemek-yarisma-duyuru-ve-oylamalari/

En Güzel Manzara Fotograf Yarışması içinde katılmak isteyenlerin başvuruları bekleniyor

https://www.hanimefendi.com/amator-cekimlerimiz/53003-en-guzel-manzara-fotograf-yarismasi.html

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Mesajı bir yolladım aynında 3 tane daha var gibiydi aynı anda atmışız gibi :kptmya:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Arkadaşlar,

Sitemizde bir süredir hem yemek, hem şıklık, hem de diğer çeşitli yarışmalarımız devam etmekte.

İlk başlarda katılım çok güzelken, daha sonra hem katılımlarda yaşanan düşme hem de oy kullanmama gibi detaylar gözümüzden kaçmadı.

Yönetici arkadaşlarımızın defalarca profillere hem mesaj bırakma hem de özelden gönderme uğraşımız da suya düştü diyebilirim.

Ve ben kendi gözümle şahidim ki o yarışmaya baktığı halde bir oyu çok gören o kadar çok üyemiz var ki. Bu da açıkcası bizleri üzüyor.

Sitemiz diğer bayan sitelerine göre içerik olarak oldukça fazla. Buna rağmen, konuya bakılma sayısı 10 ise yorum sayısı 1 oluyor:(

Bu konuyu açmamdaki sebep; sizin yarışmalarda oy kullanmama(Katılmayı da bıraktım artık), konulara bakıp yorum yapmadan geçme ve bir teşekkürü bile es geçme düşüncenizin nedenleri?

Umarım içten ve bu konuyu da bakıp geçmeden yorumlarsınız.

Teşekkürler. :hhhhhh:

tesekkürler arisim elimden geldigince katiliyor ve oyumu kullaniyorum:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar