Simli ip

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bende düşüneyim canım yazarım sana oldumu balım:sila:

3428394421-8b4078435c.jpg
orgulervedantellerblogcln2.jpg

ÇOK BEĞENDİĞİM O KLOZET TAKIMINI ÖREBİLDİM SONUNDA BURALARDA FAZLA GÖRMÜYORUM ÖRNEK ALABİLECEĞİM SADECE İNTERNET VARDI ARAŞTIRMALARIM SONUCUNDA NASIL OLACAĞINI MERAK EDE EDE ÖRDÜM SONUNDA VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM
1111.jpg

ÖNCE BU ŞEKİLDE ÖRDÜM İPİM MOR VE LİLA BİR YERDE OKUMUŞTUM PASPASI 90 İLMEK YAZMIŞLAR ÖYLE ÖRDÜM NİTEKİM YANINA DA ÇORAP İPİ KATMIŞTIM 90 İLMEK ÖYLE FAZLA OLDU Kİ EN SONUNDA ENİ BOY OLARAK ÖRDÜM DÜZ ÖRGÜ OLDUĞU İÇİN SORUN OLMADI KENARLARINI DA LİLA İP İLE TIĞ KULLANARAK KIYILADIM
SIRA GELDİ SÜSLEMEYE
8 İLMEĞİ 16 YA ÇIKARIP TEKRAR 8 E DÜŞÜREREK ÖRDÜĞÜM YAPRAKLAR İLE PASPASIMIN ORTASINA ÖNCE 1 PAPATYA KOYMAYI DÜŞÜNDÜM PAPATYAM ÇOK BÜYÜK OLMUŞTU 2 TANESİ ÇİRKİN DURACAKTI
BU ŞEKİLDE OLDU O DA
1112.jpg

YOK YOK HOŞUMA GİTMEDİ SONRA BU PAPATYAYI KLOZET ÖNÜ PASPASINA YARIM OLARAK YERLESTİRMEYİ DÜŞÜNDÜM O OLDU İŞTE
SONRA KLOZET ÜSTÜ PAPATYAMI DENEYE DENEYE 4-5-6 İLMEKLE OLUŞTURDUM EN SONUNDA EN OLURUN 5 İLMEKLE OLACAĞINA KARAR VERDİM
1113.jpg

O DA BU ŞEKİLDE OLDU
1114.jpg

UZUN PASPAS İÇİN DE 2 ADET ÇİÇEK ÖRDÜM 5 İLMEKLE BAŞLAYAN ONU DA BU ŞEKİLDE PASPASIMA YERLESTİRDİM İÇLERİNE BONCUK ELYAF DOLDURDUM Kİ KABARIK DURSUN
1115.jpg

HALA BANYOMDA HOŞUMA GİTMEYEN BOŞ ALAN VAR ORASI İÇİNSE SADE BİR PAPATYA ÖRDÜM ONU DA DİKİNCE SİTEME KOYACAĞIM
BANYOMUN ŞİMDİLİK SON HALİ BU
1116.jpg

BU DA PAPATYA PASPASIM
___ek_psps.jpg

KLOZET TAKIMIMA EK OLARAK ÖRDÜM HEM İPİM DE ARTMIŞTI 15 İLMEĞİ 30 İLMEĞE CIKARIP TEKRAR 15 E DÜŞÜREREK ÖRDÜM KENARLARINA İSE AÇIK MORDAN 1 SIRA GEÇTİM
KLOZET TAKIMIMIN ALTINA HENÜZ BİRSEY DİKMEDİM BAZI ARKADASLAR HALI KAYDIRMAZ DİKİYORLARMIŞ BEN SATIN ALDIM ANCAK DAHA İYİ BİR FİKİRLE KARŞI KARŞIYA KALDIM ESKİ KLOZET TAKIMININ ÜZERİNE YERLEŞTİRİYORLARMIŞ HİÇ KAYMIYORMUS O ZAMAN BİLMİYORUM TEMİZLİĞİ NASIL OLUR ?

mavişim aynı mesaj üzerinden sürekli resim ekliyorum kusura bakma canımcım ama nedense sayfada eklenti yapamıyorum
bak buda çok hoşuma gitti açıklamalı hemde nasıl güzelmi ?

bak ne buldum mavişim eğer lif yapabiliyorsan çeyizin için güzel olur değilmi ne dersin

OP
maviboncuk

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
lifim çok canım :ceetesekkür ederim yinede iplerim söle gösteriyim sizede fikir olur..

59842453216076453791.jpg
iplerim bu işte bluz ördüm kaldı iki tane
bi tanede siyah kaldı:acep:

Gönül

Yeni Üye
Tepki
13
hepsi cok güzel paylasimiz icin tesekkür ederim liflerin aciklamasi varmi acaba

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar