Şimdi mutlu olma zamanı :) sizce !

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Siteye girdiğimden beridir herkes bişeylerden şikayetçi sevgilisinden,platoniğinden,kocasından,kardeşinden ,ailesinden,eşinin ailesinden, vs vs vs...

ama hiç kimsede mutlu olduğu şeyleri yazmamış şanslı olduğu konuları yazmamış meselaörnek vereyim kadın kocasından şikayetçi şöyle böyle diyo ama hiçmi iyi anıları iyi tarafları yok adam o konuda kötü diğer konuda iyidir örnek vereyim ablam eşinden aldatma konusundan dolayı çok çekti problemler yaşandı ama eşi aç bırakmaz açıkta bırakmaz maaşını olduğu gibi eşine verir ne alsa niye aldın habersizmi aldın demez bu iyi yönünden bakmaktır bazı şeyleri,çocuğun olmuyodur ama bi çok yöntem vardır umudunun olması bile bi şanstır mutluluktur,babasının para vermemesi eşinin ailesinden yardım alamamak bi problem olduğu gibi kendi başına yapılan her şeyde bi başarıdır ne mutluki o gücü vermiş onlara Allah ki kendi başlarımıza yuvamızı kurabildik,aşkı olmayanlar ağlarlar yaşımız geçiyo diye evde kaldık o onu diyo bu bunu diyo diye ama bekarlığın ayrı bi güzelliği vardır bekarken para biriktirmek daha kolaydır evleneceği güne kadar para biriktirmek ayrıcalıktır ve başarıdır vs.vs.vs

ben kendimden bahsedeyim kısaca başınızı şişirdim ama mazur görün artık beni

başımdan bi çok şey geçmesine rağmen bu günlerde olduğum için mutluyum
eşimin ailesinden 1 kırık iğne dahi göremesemde kendi başıma herşeyin altından kalktığım için mutluyum
babam beni okula göndermesede tek başıma açıköğretime yazılıp bitirdiğim ve meslek sahibi olduğum için mutluyum
huysuz bir babaya ve bitmek bilmeyen küfürlerine rağmen evdeki huzursuzluğa rağmen kaçmadan gelinliğimle ailemin başını yere eğmediğim için mutluyum
eşim bana el kaldırdığı zaman beni hırpaladığı zaman dim dik ayakta sen erkek değilsin çık git hayatımdan dediğim ve boyun eğmediğim için mutluyum
yeni evliyim ve akibetimin ne olduğunu bilmediğim için çocuk yapmadığım için mutluyum
yaptığım hatalardan ders aldığım ve tekrarlamadığım için şanslıyım ve mutluyum
ve vs.vs.vs en önemlisi YÜCE ALLAHIM OLDUĞU İÇİN MUTLUYUM HERŞEYİN EN İYİSİNİ O BİLİR

ne çok sebep varmış değilmi mutlu olmak için ve yarınıma umutla baktığım için mutluyum

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Harikasın Pervin86 aynı zamanda aklı başında güçlü bir kadınsın ne mutlu sana ve bize aramızdasın bende mutluyum seni tanıdığım için..

açılmış en güzel konulardan biri bence tebrik ediyorum seni burda olduğum ve sizleri tanıdığım için mutluyum

teşekkür ederim şekerim benim canım heracım :)
hadi ama mutlu olduğunuz yanları anlatın :) güzel şeyle duymaya hasret kaldım :lala:

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
bazen kızsamda eşimle olduğum için çok mutluyum
şu an maddi sıkıntımız olsada sağlıklı olduğumuz için çok mutluyum
çok iyi bir aileye sahibim annem ve babam oldukları için çok şanslıyım kardeşlerim olduğu için çok mutluyum
anne olduğum için çok mutluyum
bazen çok yorulsamda bıksamda yinede mutluyum

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Aslında şöyle bir düşündümde mutlu olmam için okadar çok neden varki ...

yorgunum,uykusuzum,işlerimi bitiremiyorum ama sağlıklıyım,dört dörtlük bir aileye sahibim.eşim,oğlum onlar benim herşeyim.annem,babam ve ablama sahip olduğum için mutluyum.inan bana sayacak okadar çok şey varki.

konu çok güzel teşekkürler güzelim.buarada örnek alınması gereken ender insanlardan birisin.

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Aslında şöyle bir düşündümde mutlu olmam için okadar çok neden varki ...

yorgunum,uykusuzum,işlerimi bitiremiyorum ama sağlıklıyım,dört dörtlük bir aileye sahibim.eşim,oğlum onlar benim herşeyim.annem,babam ve ablama sahip olduğum için mutluyum.inan bana sayacak okadar çok şey varki.

konu çok güzel teşekkürler güzelim.buarada örnek alınması gereken ender insanlardan birisin.

Şekerparem şekerim benim teşekkür ederim senin adına çok sevindim dahada mutlu ol inşallah

M

madesam

Misafir
inançlı olduğum için mutluyum..
geri dönülmez hatalar yapmadığım için mutluyum...
öğretmen olduğum için mutluyum(öğrencilerimi çok özledim;))
ne olursa olsun gece olunca sarılıp uyuacağım bir eşim olduğu için mutluyum..
sizleri tanıdığım için mutluyum..
yaşadığım ve sağlıklı olduğum için mutluyum..

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Sevdiğim insanları her gün görebiliyor olduğum için mutluyum.
Sağlığım sıhhatim yerinde olduğu için mutluyum.
Yatalak ve bakıma muhtaç olsa da babannemin harika bir ailesi olduğu ve onu el üstünde tuttukları için, insanlığın ölmediğini gördüğüm için mutluyum.
Teknolojiden bihaber olmayıp burda sizlerle olduğum için mutluyum.
Hayata birşeyler katabildiğim için mutluyum.
Allah inancım olduğu ve müslüman doğduğum, Türkiye'de yaşadığım için mutluyum.
Mutlu olmak için sebeplerimi görebildiğim, şükredebildiğim ve nankör olmadığım için mutluyum.
Yaptıklarıma illa karşılık beklemeyip, öbür dünyanın varlığından emin olduğum için mutluyum.
Reenkarnasyon ya da evrim teorisi denen saçmalığa inanmadığım için ve de bunlar gerçek olmadığı için mutluyum.
Bu sabah uyandım ve hala nefes alabildiğim için mutluyum.
:hihi: :panter:

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
hadi kızlar anlatmaya mutluluklarımızı gün yüzüne çıkarmaya devam belki böyle daha çok mutlu oluruz

evliliğimde koskoca 1 yılı doldurduğum için mutluyum
beni seven bi eşim olduğu için
sağlıklı olduğum için
ailem olduğu için
annem babam karşelerim olduğu için
birbirimize bağlı olduğumuz ve küslük hiç olmadığı için çok mutluyum

daha ne olsun dimi kızlar:eek:ky:

Ayzer

Üye
Tepki
67
Terapi yöntemleri gibi bir konu olmuş bu:D
Sevdim:panter:

Hayatı anlamlı yaşama gerilimine sahip olduğum için mutluyum.
Hiç bir şey hayallerimde ki gibi gitmese de,hayırlı olanı yaşadığım ve kaderimi sevdiğim için mutluyum efendim;)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar