Şimdi Bambaşka Biri!

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
O kilolu halindeki sıcaklık sevimlilik zayıflayıca gitmiş:sinifsinif:

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
valla şaka gibi değil arkadaşlar ablam tam 120 kiloydu boyuda 1.63 düşünün artık bu kızdan daha kilolu biriydi. diyetisyene gitti 10 ayda 60 kilo oldu şimdi tanınmaz halde ama kilo o kadar yakışıyorki insana zayıf haline hala alışamadık sanki o benim ablam değilmiş gibi oldu. aslında genç kızkende zayıftı evlenince kilo aldı ama şu an genç kızlığından bile eser yok dahada zayıf ve daha genç. 2 çocuğu var ama kimse onun olduğuna inanmıyor şu anda. insan istese herşeyi yapabilir demekki. kafaya koymak lazım.

S

speksoy

Misafir
kilolu hali daha sıcak ve sempatik sanki...kilo verince bakışları daha iddalı ve hırslı geldi...bence kilo verme meselesini kişiliği etkileyecfek kadar hırs yapmamak lazım....(deyip kendimi avutuyorum:D:D)

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
valla şaka gibi değil arkadaşlar ablam tam 120 kiloydu boyuda 1.63 düşünün artık bu kızdan daha kilolu biriydi. diyetisyene gitti 10 ayda 60 kilo oldu şimdi tanınmaz halde ama kilo o kadar yakışıyorki insana zayıf haline hala alışamadık sanki o benim ablam değilmiş gibi oldu. aslında genç kızkende zayıftı evlenince kilo aldı ama şu an genç kızlığından bile eser yok dahada zayıf ve daha genç. 2 çocuğu var ama kimse onun olduğuna inanmıyor şu anda. insan istese herşeyi yapabilir demekki. kafaya koymak lazım.

canım ablan nasıl bi diyet yapmışta vermiş okadar kiloyu maşallah...

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
bu arada bu kızın o kız olduğuna inanmak zor acaip bi güzel olmuş yaaa.ama okadar kilo verdikten sonra azda olsa sarkma falan olmazmı anlaşılan vücutta göğüs silkonundan başka estetikler de var...

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
canım ablan nasıl bi diyet yapmışta vermiş okadar kiloyu maşallah...

diyeti doktor verdi tabiki takip ederek, birçok tahlilden geçti önce sonra ona göre diyet verdi. yemekleri az yağlı az tuzlu yaptı hep, her yemekten yedi ama başka yerde yemek yicekse çok az yiyordu, sonra pasta börek çörek tatlı bunlardan uzak durdu yemek istediğidede bir tane yiyoprdu öyle doyasıya değil. sonraaa kahveyi çayı şekersiz içmeye başladı asitli içecekler hiç içmedi, yani kısacası unu tuzu şekeri asitli içecekleri hayatından çıkardı. şu an hala böyle yiyor çünkü bünye böyle alıştı ağır bişey yediği zaman midesine dokunuyor. hiç bir şeyden mahrum kalmadı tatlıda yedi pastada yedi ama o diyette ne kadar kalori alacağı yazıyordu mesela tatlı yiyorsa ekmek yemicekti o gün, ekmek yediyse hamur işi yemicekti dengeliyordu yani bi şekilde.

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195

diyeti doktor verdi tabiki takip ederek, birçok tahlilden geçti önce sonra ona göre diyet verdi. yemekleri az yağlı az tuzlu yaptı hep, her yemekten yedi ama başka yerde yemek yicekse çok az yiyordu, sonra pasta börek çörek tatlı bunlardan uzak durdu yemek istediğidede bir tane yiyoprdu öyle doyasıya değil. sonraaa kahveyi çayı şekersiz içmeye başladı asitli içecekler hiç içmedi, yani kısacası unu tuzu şekeri asitli içecekleri hayatından çıkardı. şu an hala böyle yiyor çünkü bünye böyle alıştı ağır bişey yediği zaman midesine dokunuyor. hiç bir şeyden mahrum kalmadı tatlıda yedi pastada yedi ama o diyette ne kadar kalori alacağı yazıyordu mesela tatlı yiyorsa ekmek yemicekti o gün, ekmek yediyse hamur işi yemicekti dengeliyordu yani bi şekilde.

bak şimdi hepsi iyi hoş da ben pasta börkten uzak duramamkiiii:uzgun::uzgun:bende bu aralar baya kilo aldım diyetisyene gidim diyoum ama uyamam gibi geliyo ama ne yalan söyliiim ablandan biraz cesaret aldım.

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
Bu kız uçmuş resmen harika bişi olmuş azmine hayran kaldım.Gerçi sadece azim değil para da konuşmuş yani.
Sivasın gülü canım benim bildiğim bir diyet yok ama verdiği kiloları tekrar almamak için yemesine dikkat etmesi gerekiyor ve devamlı spor yapması lazım.
Ayrıca diyetisyene gidebilse keşke sadece diyet değil yağ yakması gerekiyor yoksa kolay kolay sadece spor ve diyetle olmuyor fazla kilolu kişilerde.
Umarım kilolarını verebilir arkadaşın yoksa psikolojik olarakta çok fazla etkilenmiş gibi.

Sivasin gülü

Daimi Üye
Tepki
860
Benim kaybettiklerim yoktur, vazgectiklerim vardir
Bu kız uçmuş resmen harika bişi olmuş azmine hayran kaldım.Gerçi sadece azim değil para da konuşmuş yani.
Sivasın gülü canım benim bildiğim bir diyet yok ama verdiği kiloları tekrar almamak için yemesine dikkat etmesi gerekiyor ve devamlı spor yapması lazım.
Ayrıca diyetisyene gidebilse keşke sadece diyet değil yağ yakması gerekiyor yoksa kolay kolay sadece spor ve diyetle olmuyor fazla kilolu kişilerde.
Umarım kilolarını verebilir arkadaşın yoksa psikolojik olarakta çok fazla etkilenmiş gibi.

Cevabin icin cok tsk ederim Elasu canim.
Evet arkadasim resmen depresyonda,
Bana"Esim sogumus yemek gibi isitip, isitip önüme getiriyor diyor.
Sürekli kilomun cok oldugunu söylüyor, güya beni düsünüyormus diyor.
Yüryüste yapiyor ama,beyaz ekmek cok tüketiyor.
Es tarafindan her gün tenkit edilen biri elbette üzülür. Yasi 43. Kilo 90, Boy 158.

Nasil yardimci olacagimi bilmiyorum ona.:acep:

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393

Cevabin icin cok tsk ederim Elasu canim.
Evet arkadasim resmen depresyonda,
Bana"Esim sogumus yemek gibi isitip, isitip önüme getiriyor diyor.
Sürekli kilomun cok oldugunu söylüyor, güya beni düsünüyormus diyor.
Yüryüste yapiyor ama,beyaz ekmek cok tüketiyor.
Es tarafindan her gün tenkit edilen biri elbette üzülür. Yasi 43. Kilo 90, Boy 158.

Nasil yardimci olacagimi bilmiyorum ona.:acep:
Eşide ayıp ediyormuş ama,destek olsa belki kilolarını verebilir.
Ayrıca arkadaşın ekmeği bırakması lazım sabah kahvaltısında çok az yemeli ve kepek ekmek yemesine dikkat etmeli ayrıca sürekli spor yapsın bol bol.Verdiğ kilolarıda tekrar almamak için sürekli yemesine içmesine dikkat etmesi gerekiyor
Madem diyetisyene gidemiyor bunları evde uygulayabilir.
Ve önce kendisinin buna inanması ve azim etmesi gerekiyor canım.Kendi kendine bu kiloları vereceğim demezse diyetisyen bile yardımcı olamaz.
Allah kolaylık versin canım başka elimden bişey gelmiyor.Ama sen yanındasın elinden geleni yapabilirsin.

aytoy

Üye
Tepki
58
arkadaşımızın azmini ve başarısını çok takdir ettim,valla helal olsun.

zuhal86

Yeni Üye
Tepki
12
bende doğum sonrası kilo alanlardanım evlendiğimde 52 kilo idim.doğum sonrası ise 80 kilo düşün artık halimi herkes sen ne oldun böyle diyordu.önceden mankenlerin üzerindekini beyenip hemen alıp giyiyodumama sonra giyemeim .çok canım sıkıldı herkes bi dahamı hamilesin dediler.sonra kafaya koydum.başkaları zayıflaya biliyorsa bende zayıflarım dedim.benim onlardan neyim eksik diye düşündüm .bende spor yapamayanlardanım insanın her gün canı spor yapmak gelmiyor.ilk başlarda ip atladım sora bıraktım.önce hamur işini kestim sonra şekeri tuzla aram yoktu zaten ve sofradan herzaman doymadan kalktım ve tabi aralarda çok acıktım.aralarda bende diyet krekerlervebüsküviler yedim.ama böyle yavaş kilo veriyorsun.bir arkadaşım bana arkadaşının hapla zayıfladığını söyledi.oda 2 çocuk annesi ve şimdi dal gibi kaldı.bitkisel bir ilaç bide ben kullanıyım dedim.ve sonuç mükemmel.aralık 3 te diyete başladım o zaman 69 kilo idim aralık 26 da hapı kullanmaya başladım 28 kilo idim.şimdi ise 63 kiloyum.dahada vericem şuaralar biraz boşladım biraz yeme düzenimde bozuldu.dünden beri tekrar düzenli içmeye başladım dahada vericem hedefim 58 kilo olmak bakalım artık.sizde bir araştırın derim.tabi sadece hapla olmuyor yemesinede dikkat etsin.çayımı bile şekersiz içiyorum kiben asla şekersiz içemeyenlerdendim.çaya 3 tane küp şeker atanlardandım ama önce kafamda bitirdm.yapıcam dedim ve hep aklıma zayıfladım zamanki halimi gözümün önüne getirdim.

aytoy

Üye
Tepki
58
bende doğum sonrası kilo alanlardanım evlendiğimde 52 kilo idim.doğum sonrası ise 80 kilo düşün artık halimi herkes sen ne oldun böyle diyordu.önceden mankenlerin üzerindekini beyenip hemen alıp giyiyodumama sonra giyemeim .çok canım sıkıldı herkes bi dahamı hamilesin dediler.sonra kafaya koydum.başkaları zayıflaya biliyorsa bende zayıflarım dedim.benim onlardan neyim eksik diye düşündüm .bende spor yapamayanlardanım insanın her gün canı spor yapmak gelmiyor.ilk başlarda ip atladım sora bıraktım.önce hamur işini kestim sonra şekeri tuzla aram yoktu zaten ve sofradan herzaman doymadan kalktım ve tabi aralarda çok acıktım.aralarda bende diyet krekerlervebüsküviler yedim.ama böyle yavaş kilo veriyorsun.bir arkadaşım bana arkadaşının hapla zayıfladığını söyledi.oda 2 çocuk annesi ve şimdi dal gibi kaldı.bitkisel bir ilaç bide ben kullanıyım dedim.ve sonuç mükemmel.aralık 3 te diyete başladım o zaman 69 kilo idim aralık 26 da hapı kullanmaya başladım 28 kilo idim.şimdi ise 63 kiloyum.dahada vericem şuaralar biraz boşladım biraz yeme düzenimde bozuldu.dünden beri tekrar düzenli içmeye başladım dahada vericem hedefim 58 kilo olmak bakalım artık.sizde bir araştırın derim.tabi sadece hapla olmuyor yemesinede dikkat etsin.çayımı bile şekersiz içiyorum kiben asla şekersiz içemeyenlerdendim.çaya 3 tane küp şeker atanlardandım ama önce kafamda bitirdm.yapıcam dedim ve hep aklıma zayıfladım zamanki halimi gözümün önüne getirdim.
Tebrik ederim seni Zuhal gerçekten çok azimliymişsin.Bunu başaran sensin inan o haplar değil.Ben de kaç çeşidini denedim hapları mı dersin, sıkılaştırıcı kremler mi dersin,şekler mi dersin(herbalife gibi) .Diyetisyenin verdiği doğru dürüst bir listeyle oluyor aslında.Spor ve su tüketimi de olunca vücut hemen cevap veriyor aslında.Sabırlı olmak lazım.Ben 1-2 ay sonra sıkılmaya başlıyorum sonra da yine eski halime dönüyorum.Seninki gibi hikayeleri çok takdir ediyorum.

elasude25

Yeni Üye
Tepki
0
merhaba ;
bende bu resimden sonra kilo vermeye başlıyorum. benimde yüzüm çok güzel ve tam 99 kiloyum . birçok diyetisyene gittim.bir çok yöntem denedim olmadı hedefim 50 kilo olmak ve 50 kilo olduğumda bende burda resimlerimi paylaşacağım. siteyi çok bilmiyorum. yeni üye oldum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar