Sıla Dan Sizlere. Kocamaaaan Sevgiler Sevgi Kelebeklerim

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
@sıladayım sen trabzonlumuydun enee bekar abim ordan nişanlandı yaza kınası var trabzonda :panter:
Vallahamı kız e beklerim ozaman yanıcığıma bakalım yanımda da edebilcenmi o okuduğum sözleri cillop oldum unuttum hemiiiiiiiii emojileribulamayıpistediğigibisılakondayapamayansılaemojisi :hahaha:
Hoş geldin sefalar getirdin ne de güzel geldin sılakondam :mavis:biz seni unutur muyuz ya sürekli anıp duruyoruz. Gel tabii iki görünsen yeter günlük doz babında :kalp:

Fıstık olunca bizi unuttu :krizz:millet şekli değiştirince karısını boşar sıladayım da bizi sepetledi yüzünü gören cennetlik
:sılasınınsopasınıözleyip:silakonda:kaşınambaribelkidebahaneylegelirdekaşırdiyennkemojisi: haha:haha:haha

Kız bitter sen de Müge Anlı gibisin sılayı getirdin Lilavları esmeryarimleri de bul getir bari kadroyu tamamlayalım Fındık Kurdu'da geliyordu arada
bende bittışummyazdı sandım o sözleri demek sen yazdın öylemiiiiiiiii nk cıııııımbak nasıldakorkudanbilmişkızcağımıdayazmışmeşhuuuremeojimesajımızıemojisi

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
33996ED6-2215-4D71-AC78-E82795452BD7.png

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
:lili::lili::lili::lili:

Sılam cidden çok kilo vermişsin ya çok güzel olmuş sağlığın nasıl her şey yolunda mı? Bu arada çocuklar ne kadar büyümüş kızı sana çok benzettim özellikle birlikte olan resminizde :durbun:

Teyzoş senin torununda ne duru bir güzelliği var maşallah fıstığa :nazar:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
:lili::lili::lili::lili:

Sılam cidden çok kilo vermişsin ya çok güzel olmuş sağlığın nasıl her şey yolunda mı? Bu arada çocuklar ne kadar büyümüş kızı sana çok benzettim özellikle birlikte olan resminizde :durbun:

Teyzoş senin torununda ne duru bir güzelliği var maşallah fıstığa :nazar:
Canım benim evet tam yamına 55 kilo verdim sağlığım çok çok iyi artık şükürler olsun
Evet küçük kızımı bana benzetiyorlar canım benim❤️

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar