Sıla Dan Sizlere. Kocamaaaan Sevgiler Sevgi Kelebeklerim

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Diyet mevzuları hiç benlik değil ya :kopkop:umarım ilerde aşırı kilo almam çünkü geri verebileceğimi hiç sanmıyorum :trambolin:
:cokkomik: bacım sen sanki bi dönem kilo almak için ugraşıyordun bi deri bi kemiktin şimdide vermekten korkuyorsun :gülsemmi:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
:cokkomik: bacım sen sanki bi dönem kilo almak için ugraşıyordun bi deri bi kemiktin şimdide vermekten korkuyorsun :gülsemmi:
Hala zayıfım kilo alma çalışmaları devam ediyor ama obezleşir gibi olursam zor veririm diyorum yiyip de bir şey olmamasına alıştım ya yememem gerekirken ağzımı nasıl kapalı tutarım bilmiyorum.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Hala zayıfım kilo alma çalışmaları devam ediyor ama obezleşir gibi olursam zor veririm diyorum yiyip de bir şey olmamasına alıştım ya yememem gerekirken ağzımı nasıl kapalı tutarım bilmiyorum.
Yok canım sanmam obezleceğini olmadı evlendiririz seni dert sahibi olunca gene dal gibi olursun :kriz:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Ben zayıfladımda bilemedim :kriz: doğuma 61 kiloyla gittim 5. Gün ebe çağırmıştı bebek kontrolü için orada tartıldım 52 kiloydum :kriz: düşün yani beş günlük bebe deyip geçme :kriz:

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
:seniseni: karıştırmasana ortalıgı bahaneyle belki evlenir diye gazlıyorum :kriz:
Elleşme ne zaman canları ister o zaman kısmet bir komşum öyle derdi yaz uzaktır gelemez ya ufaktır büyüyemez nasip ne zamansa o zaman bende de var bir 30luk damızlık hiç niyeti yok evlenmeye biz birbirimize yeteri, deyip kesip atıyor :D

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Elleşme ne zaman canları ister o zaman kısmet bir komşum öyle derdi yaz uzaktır gelemez ya ufaktır büyüyemez nasip ne zamansa o zaman bende de var bir 30luk damızlık hiç niyeti yok evlenmeye biz birbirimize yeteri, deyip kesip atıyor :D
:kriz: benim başım yandı bekar görünce canım sıkılıyor ondan hahaha

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar