Sıkılanlar !!!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
31 Temmuz 1983 İzmir doğumluyum. :eek: Tipik bir Aslan burcuyum

31.05.2008 tarihinde evlendim. Henüz çocuğum yok; ama bu sene düşünüyoruz Allah'ın izniyle.

Kendi şirketimizde çalışıyorum. Arada da yan gelip yatıyorum:gul:

Sizleri sefiyorum:iloveyou:

OP
M

muju

Üye
Tepki
47
üniversteyi bitirdikten sonra 3 yıl çalıştım evlenip istanbula geldikten sonra ki buraladarda sıkıntıdan patlıyorum hemende hamile kalmamın etkisiyle çalışma hayatına ara verdim evde oturmak beni artık patlatıyor evde bu siteyi kendime uygun gördüm kpss ye çalışmam lazım ama nedendir bilmem hiç ders çalışasım yok ama bebeğimin şansına kssye gircem çalışmasamda bana akıl verin nasıl ders çalışmaya başlamalıyım dört sene geçmiş kitap açmayalı nasıl başlıcam aynı dertten muzdarip olanlar akıl verin lütfen :(

OP
M

muju

Üye
Tepki
47
31 Temmuz 1983 İzmir doğumluyum. :eek: Tipik bir Aslan burcuyum

31.05.2008 tarihinde evlendim. Henüz çocuğum yok; ama bu sene düşünüyoruz Allah'ın izniyle.

Kendi şirketimizde çalışıyorum. Arada da yan gelip yatıyorum:gul:

Sizleri sefiyorum:iloveyou:

allahtan bir mani çıkmazsa benim prensesimde aslan burcu olucak aslan burcu kızları nasıldır canım ;)

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
üniversteyi bitirdikten sonra 3 yıl çalıştım evlenip istanbula geldikten sonra ki buraladarda sıkıntıdan patlıyorum hemende hamile kalmamın etkisiyle çalışma hayatına ara verdim evde oturmak beni artık patlatıyor evde bu siteyi kendime uygun gördüm kpss ye çalışmam lazım ama nedendir bilmem hiç ders çalışasım yok ama bebeğimin şansına kssye gircem çalışmasamda bana akıl verin nasıl ders çalışmaya başlamalıyım dört sene geçmiş kitap açmayalı nasıl başlıcam aynı dertten muzdarip olanlar akıl verin lütfen :(

Ah muju ahhh
Kelin ilacı olsa başına sürer misali.
Bnde üniversite sınavına gireyim dedim,ama hiç hazırlanmadan girdim sınava ve sondan birinci oldum:D
İçinden gelecek ders çalışmak bebem yaaa.

OP
M

muju

Üye
Tepki
47
yaaa nebileyim dört sene aradan sonra elime kitap almak zor geliyor hayatım ya çalışmam lazım farkındayım ama istek yok hayırlısı bakalım bebeişime kendimi öyle bir adepte etmişimki gerisi boş geliyor ama sonrasındada çalışmam lazım hayırlı bir işte en iyisi devlet rahatlık demek kpss yi kazanmam ama nerde o istek bile bile lades diyenledenim bende

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
allahtan bir mani çıkmazsa benim prensesimde aslan burcu olucak aslan burcu kızları nasıldır canım ;)

Ay canım ya. hadi bakalım Allah'ın izniyle gelsin de.

Aslan burcu süsüne düşkündür. Kokoştur; ama yufka gibi bir yüreğe sahiptir. Çok çabuk dost edinmezler. İlk önce tanırlar, tartarlar öyle arkadaş, dost edinirler.Gezmeyi sever; ama aynı zamanda evine de düşkündür.

OP
M

muju

Üye
Tepki
47
çok iyi ya hadi hayırlısı bakalım takriben benim bebişimde 15 ağustos doğumlu olucak ;)

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Durrr bende tabnıtayım kendımı lakın kambersız dugun olmaz...

1579 yılında Kanadanın ücra bı kasabasında dogmusum.O zamanlarrr Kanada da ebe neyım yokmus da bır teknolojı uzmanı hanım tarafından dogurtulmusum.

ılk orta lıse ve unuversıte egıtımımı yaklasık 4 yılda tamamladıkdan sonra 15 yasında hayata atıldım....

Ama hayat benı sevmedı oda bendenızı sanat camıasının ıcıne bır capkın olarak koyuverdı.

O gunden bu yana 416 yıldır sanat camıasında kostum tasıyıcısı olarak gorev yapmakdayım.

Bende yarısmacı arkadaslara basarılar dılıyorum ancak cevapları yuksek sesle yazın cunku kulaklarım eskı perfonrmansına sahıp degıl...

Nan muju yetermı kendımı tanıttıgım yoksa az daha acayım mı?

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
yaaa nebileyim dört sene aradan sonra elime kitap almak zor geliyor hayatım ya çalışmam lazım farkındayım ama istek yok hayırlısı bakalım bebeişime kendimi öyle bir adepte etmişimki gerisi boş geliyor ama sonrasındada çalışmam lazım hayırlı bir işte en iyisi devlet rahatlık demek kpss yi kazanmam ama nerde o istek bile bile lades diyenledenim bende

4 sene dedıgın ne kı guzelım beee

Ben gecen yıl öss ye gırdım 15 yıldan sonra 260 ea puanım vardı.

Gayret et ıste olurrrr

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Durrr bende tabnıtayım kendımı lakın kambersız dugun olmaz...

1579 yılında Kanadanın ücra bı kasabasında dogmusum.O zamanlarrr Kanada da ebe neyım yokmus da bır teknolojı uzmanı hanım tarafından dogurtulmusum.

ılk orta lıse ve unuversıte egıtımımı yaklasık 4 yılda tamamladıkdan sonra 15 yasında hayata atıldım....

Ama hayat benı sevmedı oda bendenızı sanat camıasının ıcıne bır capkın olarak koyuverdı.

O gunden bu yana 416 yıldır sanat camıasında kostum tasıyıcısı olarak gorev yapmakdayım.

Bende yarısmacı arkadaslara basarılar dılıyorum ancak cevapları yuksek sesle yazın cunku kulaklarım eskı perfonrmansına sahıp degıl...

Nan muju yetermı kendımı tanıttıgım yoksa az daha acayım mı?

Özet geçseydin ya,amma ayrıntıya girmişsin miyaaavvvvv:hihh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar