Şiiii nörüyonuz :))

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
hoşgeldiniz sefalar getirdiniz
images

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Merhabalar duydumki kadro eksikmiş tamamlıyayım dedim bana da yer var mı ?
:findikim:

Bendeniz Teyzos 48 yaşındayım biri evli iki cocuk annesiyim istanbulluyum 3.5 ay sonra anneanne oluyorum kısmetse yemek tariflerim ve örgü modellerim süperdir -ciko haaaa bu arada eli merdaneli biriyimdir bunu da belirteyim :D

Hoşgeldiniz Teyzoşum:eek:
Elinize merdane çok yakışıyor evet ama:incim:biz genelde merdaneleri börek açarken kullanıyoruz:incim:
Yeni doğacak bebişiniz içinde Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip eder inşallah.
Örgülerinizide bizlerle paylaşırsanız çok sevinirim,tam bir ögü delisiyim.İnanın sizin tecrübe ve deneyimleriniz bizlere baya yararlı olacağını düşünüyorum.
Hoşgeldiniz.

OP
Teyzos

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Hepinize cok cok teşekkur ediyorum bu sıcak karşılamadan dolayı sizlerdeo sıcaklığı yakalamasam tesadufen bulduğum bu siteye uye olur paylaşımlarınızı alır selam bile vermezdim inanın ama sanırım forumları özlemişim ki samimiyeti de görünce birden dalıverdim aranıza :huhuu:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Merhabalar duydumki kadro eksikmiş tamamlıyayım dedim bana da yer var mı ?

:findikim:

Bendeniz Teyzos 48 yaşındayım biri evli iki cocuk annesiyim istanbulluyum 3.5 ay sonra anneanne oluyorum kısmetse yemek tariflerim ve örgü modellerim süperdir -ciko haaaa bu arada eli merdaneli biriyimdir bunu da belirteyim :D

Aramıza hoşgeldiniz :9: Allah tamamına erdirsin hayırlısı ile torununuzu kucağınıza alırsınız inşallah bizde güzel haberlerini alırız yemek tarifleri ilgimi çok çeker paylaşımlarınızı merakla beklicem :dance2:

Söylemeden geçemicem avatarınıza bayıldım çok şeker :D

OP
Teyzos

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Aramıza hoşgeldiniz :9: Allah tamamına erdirsin hayırlısı ile torununuzu kucağınıza alırsınız inşallah bizde güzel haberlerini alırız yemek tarifleri ilgimi çok çeker paylaşımlarınızı merakla beklicem :dance2:

Söylemeden geçemicem avatarınıza bayıldım çok şeker :D
Teşekkür ederim hoşbulduk Avatarım bana özeldir :huhuu: yemek tariflerimin coğunu face de kurduğum grupta paylaşırdım fırsatbuldukçaburaya da ekleriz sizlerkadar iyi olamam ama iştee idare eder

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Estağfurullah her birimiz ayrı bir rengiz eminim bizde sizden çok güzel tarifler öğreneceğiz :ask:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar