Sevgilimle anlaşamıyorum

rara

Yeni Üye
Tepki
3
benim bir sevgilim var.birbirimizi çok seviyoruz ama hiç anlaşamıyoruz,sürekli bir şeylerden dolayı şiddetli şekilde tartışıyoruz,hiç mutlu değilim.ayrıca çok kıskanç ve birbirimize güvenmiyoruz.ama yine de çok seviyoruz.son tartışmamızda ben dayanamadığımı ayrılmak istediğimi söyledim bayağı bozuldu sonra üzüldüm,eğer öyleyse bu sefer bidaha aramam söyle istiyormusun dedi,emin değilim yarın konuşalım dedim.sizce ne yapmalıyım.ayrılmalı mıyım ya da nasıl devam edebiliriz kafam çok karışık yardım edin lütfen.ayrılmak ta ,istemyrum ama hiç anlaşamıyoruz mutsuzum

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
canım birbirinizi sevmiyosunuz en azından sen sevmiyorsun sevsen mutsuzum kelimesini kullanamazsın, bu belki bi alışkanlık belki dostluk belki paylaşımlarınız güzel ama aşk kesinlikle değil, aşık olsan gözün hiç bişey görmezmutlu hissedersin kendini. sen mutsuzsun. anlaşamıyorsun. önceden aşıksındır belkide onun seni aşırı kıskanması bu aşkı sonlandırmıştır. ilişkinize ara verin. karşılıklı oturup konuşun bir süre görüşmeyin. birbirinizi özleyin. sık sık görüşüyorsanızda anlaşmazlıklar çıkabilir unutma

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
sevgiline güvenmiyorsun ve mutluda değilsin anlaşamıyorsunuz da bu ilişkiyi sürdürmenin anlamı ne

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
benim bir sevgilim var.birbirimizi çok seviyoruz ama hiç anlaşamıyoruz,sürekli bir şeylerden dolayı şiddetli şekilde tartışıyoruz,hiç mutlu değilim.ayrıca çok kıskanç ve birbirimize güvenmiyoruz.ama yine de çok seviyoruz.son tartışmamızda ben dayanamadığımı ayrılmak istediğimi söyledim bayağı bozuldu sonra üzüldüm,eğer öyleyse bu sefer bidaha aramam söyle istiyormusun dedi,emin değilim yarın konuşalım dedim.sizce ne yapmalıyım.ayrılmalı mıyım ya da nasıl devam edebiliriz kafam çok karışık yardım edin lütfen.ayrılmak ta ,istemyrum ama hiç anlaşamıyoruz mutsuzum

Mutsuz beraberlik var ortada.
Kendinizi yıpatıp gençliğinizi haram etmektense ayrılmanız en sağlıklısı olucaktır.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Mutsuzsunuz, anlasamiyorsunuz ve en önemlisi güven yok aranizda.
Sanirim hersey ortada, umarim hayirli bir karar verirsiniz ikiniz icinde.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar