Sevgi nasıl belli edilir?

leyla

Daimi Üye
Tepki
1.292
Canım benim..! Sevgiyi belli etmenin belli kurallları yoktur ki..Bir bakış,bir sıcak gülümseme,sevdiğine olan ilgin alakan,dokunuşun bile farklı olur..Karşındakine bunu anlatma çabası olmazki sevgi..Zaten bunu onun anlaması lazım.."SENİ SEVİYORUM "cümleside bunu ifade eder ancak bu diğer etkenlerle birleştiğinde anlam kazanır..Sevgiyi anlatmak çabalama gerektirmez...kendiliğinden oluşur..Önemli olan davranışların sıcaklığı ve samimiliğidir...Eğer gerçekten seviyorsan ve de o seni seviyorsa bunu anlatmak zor değildir..o da anlayacaktır..

Tepki
8.216
SEVGİ EMEK VE SAYGI GEREKTIRIR BIRDE BAZI HATALARI GÖRMEYIZ SEVGIYI BELLI ETMENIN TEK YOLU ILGİ GÖSTERMEK ONUN İÇİN UĞRAŞMAK ANLAMIYORSA ANLAMAMAZLIKTAN GELIYORDUR EMIN OL.......

niliş

Aktif Üye
Tepki
78
saygı ilgi küçük taktikler icraat yani lafta olmuyor sevgi seni seviyorum demekle sevilmiyor kalpten içten sevgi önemli

ece21

Aktif Üye
Tepki
216
bence ilgilenmeli ve bunu sana buram buram hissetiirmeli ve sen bunu iliklerine kadar hissediyorsan herşey o zaman tamam demektir

Tepki
8.216
eğer karşındakini seviyorsan ve sevdiğin insan belli et ispat et tarzındaysa
tutmayan bi kimya vardır aranızda..
sevgi histir... ne gözle görülür ne elle tutulur..
belli et demesi sizin farkınızda olmadığı ve sizle aynı fikirde olmadığındandır.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sevgi gerek bir dokunuş, gerek bir buse, gerekse bir sözle belli edilir. Bazen küçük; ama anlamı büyük süprizlerle belli edersin.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Sevgi bence fedakarlıkla belli edilir en güzel,ordan anlarsın ki ha bu benim için edakarlık yapıyor demekki onun için değerliyim

başakk

Daimi Üye
Tepki
671
bende dokunuşla belli edenlerdenim bazen bir bakış bile yeter insana tek bir söz bir buse kimi zamansa sımsıkı sarılmakdünyaya bedeldir.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Sevgi bakislar, sözler ve hareketlerle belli edilir. Tabi karsindaki anlamak isiyorsa.

dilhan

Üye
Tepki
31
sevildiğimi duymak isterim :)zira;resulullaha Biri Geliyor Ve Diyorkii Ben Falan Kardeşimi Seviyorum O Da Diyorki Git Hemen Söyleee...:nanik:

C

ceylanım

Misafir
sıcak bir bakış güzel bir öpücük ve iki kelime seni seviyorummm bundan güzel belirti olurmu

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
herkesin sevgi dili farklıdır
benimkisi hangisi daha bilmiyorum
pek belli edemiyorum sanırım:tskler:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Sevgi davranışla belli edilir öyle aşkımmmm demekle değil.:panter:

L

lajoie

Misafir
pek belli edemediğimi düşünüyorum sadece seni seviyorum derim soğuk nevaleyim ben uzaktan seviyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar