Sevdiği Başka Şehirde Olanlar Kulubü..

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Hasret.jpg

kızlar sevdiğinizden ayrı şehirlerdemi yaşıyorsunuz:sim3: alıştınızmı artık bu duruma? :mendil:aynı şehirde olmak istermiydiniz... Hadi burası da sizin köşeniz...:kahve: paylaşırmısınız bizlerle duygularınızı....:kahve:

HASRET-.jpg

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
hadi başı ben çekeyim:kptmya:benim sevgilim izmirde ben istanbulda çok zor oluyo 2,5 senedir birlikteyiz uzakta olduğumuz için hep kavga ediyoruz son zamanlar iyice coştuk yani uzakta olmak bir ilişki yürütmek çok zor...:kahve:

OP
rüzgar gülü

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
hadi çek bakalım canım...:kptmya:
çok zordur canım anlıyorum... erkekler zaten anlaşılmaz yaratıklar :kptmya: birde araya mesafe girdimi çoğu şeyi zor anlıyorlar....-hmm

OP
rüzgar gülü

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
benimde sevdiğim uzaklarda çok uzaqklarda bizde tartşırız...ben izmirdeyim o siirtte vatani görevini yapıyo ayrılma eşine bile geldik ipten döndük:):kptmya:

anlıyorum canım.. bende eşimi beklemiştim 15 ay... çokk zorrr... hele birde çocukla çok zordu... Allah yardımcınız olsun.. Ama askerdeki insanın özgürlükleri kısıtlandığı için sinirli oluyorlar, normaldir yani.. sabredeceksin boncuğum... inan sonra yaşamamış gibi oluyorsun... bizim iki yıl oldu geleli ne çabuk geçmiş anlamadım...

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
anlıyorum canım.. bende eşimi beklemiştim 15 ay... çokk zorrr... hele birde çocukla çok zordu... Allah yardımcınız olsun.. Ama askerdeki insanın özgürlükleri kısıtlandığı için sinirli oluyorlar, normaldir yani.. sabredeceksin boncuğum... inan sonra yaşamamış gibi oluyorsun... bizim iki yıl oldu geleli ne çabuk geçmiş anlamadım...

iyiki evlenmemişi canımm evlenseydmdaha zor olurddu sabrediyorum artık sağ salim gelisn yeter zamanla olur herşey.. paar günü görcem allah nasip ederse

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
ben evliyim,ama olsun kovmazsiniz dime beni,,,,
ALLAH sabirlar versin size,,bende bi zamanlar cok yollara baktim,,,
ama gecti artik,,,
ama en buyuk ayrilik,ozlem ne biliyomusunuz,yaninda iken onu beklemek,,,,,,,,,,,
hepiniz tez elden ,kavusun sevdiginize dilerim,,,,,,,,

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
bak mesela ,suanda yollara bakiyorum,gelcekte kaynatama gidicez,hazirlanmis bekliyoz,ne gelen vaaar,ne giden,,,,

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar