Serhan Yavaş

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
serhanyavas10.jpg

1972 İstanbul doğumluyum. İlk orta ve lise eğitimimi tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Spor Akademisine giriş yaptım.

Bu sırada özel bir Fotomodel Ajansında reklam oyunculuğu ve fotomodellik yapmaktaydım.

Üniversite yıllarında aynı zamanda okula giriş branşım olan Tenisle ilgili ders vermeye başladım.

1995 yılında Fransız televizyonunda yayınlanan Ester ve Sarah adlı dizide küçük bir rol aldım.

1998 yılında Örümcek isimli bir televizyon dizisinde rol aldım.

Askerliğim nedeniyle diziden ayrıldım.Bu arada yüze yakın reklam filminde oynadım.

1999 yılında evlendim.
2000 yılında ailevi şartlardan dolayı ajanstaki faaliyetlerime ve tenis derslerine son verip tekstile, ticarete yöneldim.

2001 yılında Kızım Elif Gamze doğdu.
Dört sene kadar tekstille uğraştıktan sonra eşimden ayrıldım ve bu işide bıraktım.

2005 yılında tekrar bir klüpte tenis dersleri vermeye başladım ve bu arada da reklam oyunculuğuna geri döndüm.

Deniz Bank,Bosch,Tofaş,Papia ve Nestle Kit Kat reklamlarının ardından YEMİN dizisi için başrol teklifi aldım.

Sayın Süreyya Güzelle iki buçuk aylık bir ön çalışmamızın ardından 2007 yılında Yemin dizisinde Menderes karakterini canlandırmaya başladım.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar