Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Seni Çok Bekledim (Star Tv)

Konu, 'Eski Sezon Yerli Diziler' kısmında reyreyo tarafından paylaşıldı.

1. reyreyo

reyreyo Aktif Üye

Cuma günü türk televizyonlarına yeni bir jön ekleniyor hayırlısı olsun. Özcan denizin yeni başlıcak dizisine ilhan şen isminde yeni bir oyuncu katılmış kızlar şimdiden diline dolamış adını. Cuma günü sosyal medyayı bol bol meşgul edicek gibi duruyor

2. nk83

nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

Seni Çok Bekledim

Cuma / 20:00
    Depremde dağılmış bir aile, kendini kaybetmiş, hayata tutunmakta zorlanan bir adam ve aşka kapılarını kapatmış yaralı bir kadının birbirlerinin hayatlarını değiştirmesinin hikayesi...

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir. Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz’i görünceye kadar...

O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine gelir. Tıpkı babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan itibaren hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz’in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

Yapım: Skala Yapım ve DNZ FİLM
    Yönetmen: Şahin Altuğ

Oyuncular:
    Kadir: Özcan Deniz
    Ayliz: İrem Helvacıoğlu
    Cemal: Mustafa Uğurlu
    Hidayet: Yıldız Kültür
    Selahattin: Caner Şahin
    Erol: İlhan Şen
    Mihre: Lila Gürmen
    Rıza: Ali İpin
    İsmet: Durul Bazan
    Zahide: Türkü Turan
    Zaza: Hakan Ummak
    Şebnem: Sibel Şişman
    Serkan: Gürkan Güzeyhuz
    Osman Efe: Şehsuvar Aktaş
    Davut: Mehmet Ulay
    Songül: Selen Domaç
    Sibel: Nihan Büyükağaç
    Nezahat: Damla Makar
    Umut: Ömer Gökay Şanlıer

3. esrakaya

esrakaya Yeni Üye

Seni çok bekledimin cuma günkü yeni bölümünün fragmanı yayınlanmış. Olaylar olaylar

4. nk83

Reytingler pek iyi gelmemiş sanırım bir an önce bir şeyler yapmaları lazım. Partner uyumsuzluğu diye de bir şey gerçekten var. Nedense İrem Helvacıoğlu bana başrol oyuncusu olabilecek biri gibi gelmiyor o daha çok yan rollerde parlayabilecek biri gibi. Başrol olduğunda onun üzerinden anlatılan hikayeyi ciddiye alamıyorum kafamda oturmuyor belki çok iyi bir kötü karakter olabilir ama esas kız olayı bana hiç geçmiyor. Özcan Deniz'de sanki hep benzer adamları oynuyor gibi seyirciyi şaşırtıp izleme isteği uyandırmalı.

5. nk83

Bu diziyi partner uyumsuzluğu yaktı çünkü partnerler arasında uyum olduğunda seyirci konuyu falan unutuyor sadece ikisini bir arada görmek için bile izliyor ki Özcan Deniz'in daha önce tutmamış bir dizisini hatırlamıyorum. Bu kızı şimdi de Seçkin Özdemir ile başrol yapacaklarmış galiba görün bakın o da patlayacak çünkü bu kız başrol kızı değil maalesef o değil Seçkin'i de yakacaklar adamın işleri habire yarım kalıyor.