Sekiz doğurduk :))

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
İşte sekiz bebek taşıyan karın!
Tanımadığı birinin spermleriyle hamile kalan ve sekiz bebek doğurarak olay yaratan kadının hamilelik fotoğrafı

images

Amerika’da altı bebek annesiyken, tanımadığı bir donörden aldığı spermlerle tüp bebek yöntemiyle sekizlere hamile kalan Nadya Süleyman’ın hamile fotoğrafları yayınlandı.

DOĞUMDAN 8 GÜN ÖNCE ÇEKİLDİ

33 yaşındaki kadının doğumdan sadece 8 gün önce çekilen fotoğraflarında devasa karnı gözler önüne geliyor.

Altı çocuğu olan bekar bir kadına, tüp bebek yöntemi uygulayan hastane büyük eleştiri almış, 14 çocuklu Süleyman da sorumsuzlukla suçlanmıştı.

Bebeklerine bakabilmek için bağış toplamak amacıyla internet sitesi açan kadın, tehdit aldığını söyleyerek koruma tuttu.

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
bu kadın angelina jolie ye benzemeye çalışıyomuş bir sürü çocuğu olsun onun gibi istemiş estetik filanda olmuş bu o kadın sanırım Allah akıl fikir versin:eek:ky:

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
bu haberi geçen senelerde görmüştüm bu haberi... allah akıl fikir versin.. evli değil ve 14 çocuk :zonk:

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Bu ne ya :ayk: Tövbe tövbeee...

Yapıp yapıp 15 inde sokaklara salıyolar sonra hadi kendiniz yaşayın diye... Hey Allah ım

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
midem bulandi zaten cocuklari varmis ne diye hala tanimadigi kisinin spermlerindne hamile kalmis insanlar ne yapicaklarini sasirdilar artik:ayk:

iC3

Aktif Üye
Tepki
83
Ben bunun haberini izlemiştim teeee ne zaman.... Çocuklar büyümüştür çoktan..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar