Sayın Admin Evliliğe ilk adımını atıyor bugün nişanlanıyor!!!

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet sevgili hanımefendiler;
Biz bayanları böylesine güzel bir site kurarak, tanışmasına ve çok güzel dostluklar kurmamıza vesile olan ,güzel insan, sitemizin sahibi Sayın Adminimiz Erhan Bey bugün o çok güzel prensesi ile evliliğe ilk adımını atıyor ve nişanlanıyor-alkis..
Aile arasında çok fazla abartıya kaçmadan bir nişan yapacaklarını söyledi bana.Bende buradan sizlere duyurma gereği duydum ,çünkü aramızdaki bu köprü kuran güzel insanı böylesine özel ve güzel günde yalnız bırakmayacağınızı düşündüm..:verelini:
Kendilerine çok ama çok mutluluklar diliyorum.Rabbim tamamına erdirsin ve her zaman gülen yüzleri solmasın..:ask:
Sayın Adminim bizde buradan mutluluğunuza ortak oluyor ve size mutluluklar diliyorum,her zaman mutlu olun emi -ayse!!

img1946lg4.jpg

ece

Daimi Üye
Tepki
367
:rose:Tebrikler.......
Rabbim tamamina erdirsin,
sevgilerini ve mutluluklarini daim etsin.

Oruc

Daimi Üye
Tepki
2.379
Allah tamamına erdirsin ve her zaman gülen yüzleri solmasın.mutluluklar dilerim.:verelini:

Tepki
40
Ne güzel herkez evlensin dünyada bekar kalmasin insallah:)))Bu güzel yoldaaa yaniniza aldiginiz yol arkadsiniz hep sizinli olsun dilerim yol sonuna kadar Allah ayirmasin saglikli ve mutlu paylasim diliyorum..

palmiye

Daimi Üye
Tepki
498
:cicek:admin yani erhan sana bir ömürboyu eşin olacak hanımla mutluluklarrr...daim olsunnnn mutlulugunuzzz...

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
allah mesut mutlu etsin.bir ömür boyu insallah tebrikler admin.hersey gönlünüzce olsun.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar