Sarımsak kaşları inanılmaz gürleştiriyor..

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
Kaşlarımı alırken bır yerını yanlıslıkla aldım ve aynı yerden yenıden cıkmadı..
bır yontem duydum..
Sarımsağı kaşlara surunce ınanılmaz uzuyor cıkmayan yerler bıle cıkıyormus?
deneyen varmı aranıza yapacagım fakat nasıl yapılıyor tam bılmıyorum suresı felan ne kadar olmalı sonra hazır kaslardan da olmayalım allah korusun :D

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
saol elenora ay ne bılım korktum bı an ters tepkı yapmasından allah korusun :)

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
kaş ve kirpikler için badem yağı iyi geliyor diyolar.ben denemedim ama sürekli kullanaan birini biliyorum.kirpikleri nerdeyse kaşının bile üstüne çıkacak kadar gürleşmişti.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Canım benim elenoranın dediği gibi bir diş sarmısağı kesip,sürmek istediğin yere sürüyorsun ama düzenli bir şekilde.Ama dikkat etmen gereken gözüne falan temas etmesin çünkü baya gözünü yakabiliyor(başıma bir kez geldi deneyimliyim artık:gul: ) ben yararını gördüm umarım sende yararının görürsün canım benim :cicek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
kaş ve kirpikler için badem yağı iyi geliyor diyolar.ben denemedim ama sürekli kullanaan birini biliyorum.kirpikleri nerdeyse kaşının bile üstüne çıkacak kadar gürleşmişti.

Evet canım badem yağı için kesin çözüm diyorlar,aslında geçmişte saçlarımda bir sorun yaşadım.Sanırım köse diyorlar,bir yerinde acayip kelleşme oluştu ve doktorumda bana badem yağını önermişti.fakat ben yararını göremedim çünkü benim rahatsızlığım farklı bir şeydi.

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Evet canım badem yağı için kesin çözüm diyorlar,aslında geçmişte saçlarımda bir sorun yaşadım.Sanırım köse diyorlar,bir yerinde acayip kelleşme oluştu ve doktorumda bana badem yağını önermişti.fakat ben yararını göremedim çünkü benim rahatsızlığım farklı bir şeydi.

geçmişolsun benim eşimin de çenesinde olmuştu saçkıran deniyomuş.Saklının birazı çıkmamıştı ilaçla geçti.strese bağlı diyorlar.Ama badem yağı bakım yapmak için iyi de senin de dediğin gibi sorun başka şakildeyse belki yararı olmaz.

dilruba

Aktif Üye
Tepki
184
bende badem yağının çok göz yaktığını duydum ben kirpiklerim uzasın istiyorum... Ama malesef çok az uzuyomuş bu yöntemlerle doğru mu acaba

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hiç denemedim. Genelde badem yağı öneriyorlar. :eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar