Sarımsak İle Göğüs Büyütme

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sitelerde bu konu ile araştırma yaparken buldum bu yazıyı:) Göğüslerini büyütmek isteyenlerin işine yarar belki..

*1 sarımsağı soyuyoruz,ortadan ikiye kesıyoruz ve göğüslerimize kestiğimiz bölümü masaj yaparak sürüyoruz.

*Ardından sarımsağı ezip-dövüyoruz (Bulamaç haline gelecek şekilde) onunla göğüslerimize masaj yaparak sürüyoruz.

*Sarımsağı ortadan ikiye kestiğimizde de,bulamaç haline getirdiğimizde de SADECE göğüs ucuna ve göğüs çevresine (Sadece ucu ve koyu renkli kısmı) sürüyoruz, diğer bölgelere sürmüyoruz.

*Bu işlemleri gece yapıyoruz ve kesinlikle yıkamıyoruz. Gece o şekilde yatıyoruz ve sabah uyandığımızda masaj yaparak yıkıyoruz.

*Yıkadıktan sonrada sarımsak kokmasını istemiyorsanız kokulu nemlendirici bir krem sürebilirsiniz.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım valla sonuç iyi olacaksa çeksin azıcık:gul:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Denemek lazım gerçekten. Belki işe yarar:utandim:

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
dene ve sonucu yaz canım...:)iki ay sonra eşim umreye gidecek 20 gün yok.o zaman denerim,işe yararsa var ya büyük sürpriz olur hee:gul::gul::gul:

ecebaby

Yeni Üye
Tepki
1
Sitelerde bu konu ile araştırma yaparken buldum bu yazıyı:) Göğüslerini büyütmek isteyenlerin işine yarar belki..

*1 sarımsağı soyuyoruz,ortadan ikiye kesıyoruz ve göğüslerimize kestiğimiz bölümü masaj yaparak sürüyoruz.

*Ardından sarımsağı ezip-dövüyoruz (Bulamaç haline gelecek şekilde) onunla göğüslerimize masaj yaparak sürüyoruz.

*Sarımsağı ortadan ikiye kestiğimizde de,bulamaç haline getirdiğimizde de SADECE göğüs ucuna ve göğüs çevresine (Sadece ucu ve koyu renkli kısmı) sürüyoruz, diğer bölgelere sürmüyoruz.

*Bu işlemleri gece yapıyoruz ve kesinlikle yıkamıyoruz. Gece o şekilde yatıyoruz ve sabah uyandığımızda masaj yaparak yıkıyoruz.

*Yıkadıktan sonrada sarımsak kokmasını istemiyorsanız kokulu nemlendirici bir krem sürebilirsiniz.

canım sen bu bilgiyi........ mi buldun:eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım nette araştırırken buldum. İnan hatırlamıyorum.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:D Biz kadınlar valla konu güzellik olunca ne bulsak süreriz:kptmya:

G

guzelcem

Misafir
Sakın yapmayın cildinizde ağır tahriş ve yanma olur ardından da çok kötü sonuçlar ortaya çıkar arkadaşlar.

Tepki
89
ilginç...sarımsaktaki hangi madde göğüs derisi üzerinden nüfuz edipte nereyi uyarıyor ki?sarımsak saç çıkarır ya,göğüs büyütelim derken kıllı göğüslere sahip olmayalım sonra:)))

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Benim eşim baylır sarımsağa:D Ama benim ihtiyacım kalmadı artıkın:biyik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar