Şambaba Tatlısı

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
acaba unu mu fazla kattım sert oldu taş gibi:böö:birinin kafasına at kafası yarılcak:hihi:nese yine denicem bakalım hamuru nasıl olcak yumuşak mı ay karadutum nerden çıkardın başıma bunu:dill:

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
acaba unu mu fazla kattım sert oldu taş gibi:böö:birinin kafasına at kafası yarılcak:hihi:nese yine denicem bakalım hamuru nasıl olcak yumuşak mı ay karadutum nerden çıkardın başıma bunu:dill:

Ayy kadayıfım üzüldüm he o kadar uğraştın bak nerdeyse gelip ellerimlen yapıcam sana valla kıyamam...

Şerbete atana kadar benimkide sertti ama :acep: kaşığın tersiyle vurunca tak tak ses geliyordu sonra kaynar haldeki şerbete atıp yumuşayana kadar kaynattım ortasınada arada bıçak soktum yumuşadımı diye en başta bıçak bile zor giriyor çünkü...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Ocakta şerbetle beraber kaynattın dimi karamelim...
(Kız aşk olsun sopayla kovalıyor birde arkidişini)

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
papatyam ellerine sagliiik,o ne kadar guzel gorunuyo oyle yaaaaa,,tamam bende deniycem kesin,,,sende yaptigina gore,yapmamam icin hicbi sebeb yok,,,harika gorunuyo,ellerine saglik papatyam,,,

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
papatyam ellerine sagliiik,o ne kadar guzel gorunuyo oyle yaaaaa,,tamam bende deniycem kesin,,,sende yaptigina gore,yapmamam icin hicbi sebeb yok,,,harika gorunuyo,ellerine saglik papatyam,,,

Yap menekşem gerçi boncuk yaptı olmamış ama :dertli: inşallah seninkinde bir sorun olmaz aynen ne yaptıysam yazdım ama neden olmadı anlamadım birde sen yap bakalım pamuğum...

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
Yap menekşem gerçi boncuk yaptı olmamış ama :dertli: inşallah seninkinde bir sorun olmaz aynen ne yaptıysam yazdım ama neden olmadı anlamadım birde sen yap bakalım pamuğum...

tamam askim,bakalim benimki tutucakmi,:cikolata:yakinda tatlimla geliyom,,,

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Adini duymustum ama hic yemedim, hatta tatli oldugunu bile bilmiyordum. Harika görünüyor. Ellerine saglik canim.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Valla sadiye bende evde yapılabildiğini yeni öğrendim şu yaşıma kadar hiç aklıma gelmedi acaba tarifi neymiş diye araştırmak teşekkürler bu arada...

ama en yakın sürede yine denicem karamelim :cee

Vay savaşçı prensesim benim elimden kurtulamaz diyorsun yani...

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
sonunda yaptim,cuma yapmistim aslinda ama misafirim oldugu icin ekliyemedim,,,,

foto icin kusura bakmayin,.en son oglumun elindeydi,ben alana kadar halletmis zaten,:deli:tam cekerken ekrani karariyo,anca bu kadar oldu,,,

ben cok begendim,ama ne yalan soyliyim hazirlari gibi degil,belkide ben yapamadim,fakat yinede sildik supurduk:hihi:

<script src='http://img841.imageshack.us/shareable/?i=dsc07067z.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar