"Saliha bir eş istiyorum"

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/313669_263440257040420_189897717728008_794931_148326744_n.jpg

Sekizinci Bölüm

Uyandığımda sabah ezanı okunuyordu.Kalktım etrafıma baktım.. Eşimi gördüğüm anda... sabret dediğini hatırladım… Camiye gidip sabah namazını kıldıktan sonra dışarı çıkarken cebimde bir şey olduğunu fark ettim… Elimi cebime attım bir tane mendil vardı… Eşimin evinde ilk konuştuğumuz zaman avucumun içindeki mendil ayağa kalkarken yere düşmüştü bulamamıştım daha… demek ki eşim bulup saklamış… Mendilin bilmediğim şekilde çok güzel bir kokusu vardı…

BU GERCEK BIR HIKAYEDIR BU HIKAYENIN YAZARI YAZININ SONUNA EKLEDİĞİ CÜMLELER İSE ŞÖYLEDİR...

( Bu yaşananları babamın günlüklerinden derleyerek sadeleştirdim… Hikayede anlattığım kişiler annem ve babama aitti. Doğan o çocuk bendim. Sabır ve şükür insanı en üst derecelere yükseltecek kanatlardır…) Allahü teala herkese böyle eş nasip eylesin… SON..

(cok tesekkur ediyorum kiymetli vaktinizi ayirip okudugunuz icin ,bekar ve evli kardeslerimizin bu kissadan bolca hisse alacagina inaniyorum,bu hikayedeki saliha hanima bir fatiha bagislamayida ihmal etmeyelim lutfen..)

M

madesam

Misafir
elifim harikaydı ya çok sağol tabi bu arada kendimden de utanmadım değil... sağol canımmm

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Beğenmene çok sevindim canım .. İnan çoğu yerinde ben de kendimden utandığım yerler çok oldu ..

mes32

Daimi Üye
Tepki
1.200
ya okadar güzeldiki gözlerim dolu dolu okudum RABBİM HEPİMİZİ VE EVLATLARIMIZI SALİHA BİRER KADIN EYLESİN.ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM

Tepki
53
çok harika,imrendirici,okurken insanı çok duygulandıran muhteşem bir paylaşım.hepsini ard arda bıkmadan bir çırpıda okudum.
böyle bir paylaşımı bizlerle buluşturan arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.Allah Razı Olsun...

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
çok harika,imrendirici,okurken insanı çok duygulandıran muhteşem bir paylaşım.hepsini ard arda bıkmadan bir çırpıda okudum.
böyle bir paylaşımı bizlerle buluşturan arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.Allah Razı Olsun...

Beğenmenize çok sevindim :utandim: asıl ben teşekkür ederim Amin cümlemizden inşallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar