Şahınız modlara ceza vereceğim dedi.Modlar üç buçuk attıı

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet burayı geyiğe çeviren,böylesine ciddi bir konuyu bu şekilde buralara dalga konusu yapan başta bitter hanım..sıladayım hanım..talya hanım...
3 gün ban yada
5 gün ban...
Yada 1 hafta boyunca, günde 100 konu açma cezası .....
Yada bütün sitenin tüm bölümlerini tek tek gözden geçirip tekrar konuları kapatma cezası:miyagi:
Evet cezanızı kendiniz seçin,bekliyorummmm:sılakonda:

bende konuyu 3 sayfa gorunce ne oldugu aciklandi sandim geldim merakla megersem girgir varmisss

Gırgır mı varmış!!!Emin misin Aslı Hanım...Bir yukarıdaki mesajımı oku bakalım,gerçekten gırgırmı var yoksa başka bir şey mi????:ne::sinirli:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
aaa suna bak ya beni de goturcek arada sen burda lak lak doverken hanimefendi ben orda kendi bolumleri mi duzenliyodum nabeeeerrr:miyagi:

Evet sitemizde bir ilk yaşanıyor.
Her anlamda el ele gönül gönüle veren hanımefendi gülleri sevgili mod arkadaşlarım birbirine girdi ve kavga ediyorlar..Flaş Flaş Flaşşş,son dakka!!!!
Aslı hanım bir kere ilk mesajı hiç yazmayacaktınız,önce bütün sayfaları okuyup ona göre tedbirli bir mesaj atacaktınız..
Evet sende suçlular arasındasın,seç cezanı!!!:sinirli:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:uzgun::uzgun: Ama ama ben bişey yapmadım!! Sıla beni dövdüüü hatta alışkın o bile dedi :uzgun:

Talyada sılam döverken bana güldü dalğa geçti :hihh:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
-kizgin Gece senin totonda pire ucarken bende birlikte bölümümüz olan kolejleri ekliyordum naaaabeeerrr :ne:

OP
gokyuzu

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
-kizginSizde güldürmeyin canım
Kim dedi size böylesine ciddi bir yere yazın,onca geyik konusu vardı..Gidip orada geyik yapsaydınız:gelbenimle:

Evet talya hanım cezanızı seçtiniz mi aceba??:sinirli:
İlk defa böyle bişey başıma geliyor:uzgun:ben şok oldum banla olmassa şahım nediyem kuralı buysa:ilknur:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
İlk defa böyle bişey başıma geliyor:uzgun:ben şok oldum banla olmassa şahım nediyem kuralı buysa:ilknur:

Akşam akşam şok oldun demek öylemi..
Az bile kalır aslında.Daha devam etsem mi..Bu kadar korku yetmiştir size sanırım-kop-kop
:gul::gul::gul:
Şaka kız şaka..
Zaten yeni mod oldun ciddi algılarsın falan.
Ay kıyamam ben bitterin nabzını ölçeyim derken sizde yandınız işte böyle ateşimde:gul::gul::gul::kptmya:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Evet sitemizde bir ilk yaşanıyor.
Her anlamda el ele gönül gönüle veren hanımefendi gülleri sevgili mod arkadaşlarım birbirine girdi ve kavga ediyorlar..Flaş Flaş Flaşşş,son dakka!!!!
Aslı hanım bir kere ilk mesajı hiç yazmayacaktınız,önce bütün sayfaları okuyup ona göre tedbirli bir mesaj atacaktınız..
Evet sende suçlular arasındasın,seç cezanı!!!:sinirli:

mubarek bebekli bir hatunum ben ve duzenlemem gereken yeni bir bolumum var zaten ustune ekleme vakit buldukca orayi hallediyorum etme eyleme sah'im aci bana

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar