Şahınız modlara ceza vereceğim dedi.Modlar üç buçuk attıı

OP
gokyuzu

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
öteki tarafım nere kız

kaşınıyon gene çikin kaşıyacaklar seni

Bende geldim oglanin yüzme kursu derken alisveris derken anca oturdum cayimi alip:tskler:
ben:findikim:çayımı aldım hadi sende gel şahım:huhuu:

Annemler hayirlisi ile hacca gidicekler onlari yarin son kez yemege cagiricam ne yemekler yapsam acaba fikir verin hanimlar:tskler:
Babam kirmizi et sever etli birsey olsun bir zahmet kafam durdu calismiyor:sinirli:
Allah kabul etsin şimdiden canım inşallah:huhuu:İnşallah bizlerede nasip olur:huhuu:Şaç kavurma veya patetesli, soğanlı sulu et olabilir bence bunlar aklıma hemen gelenler:cikolata::eek:pucuk:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Lilav'ım rabbim şimdiden kabul etsin hacılıklarını inşallah..
Allahım bizede nasip etsin -hmm çok isterim ileride eşimle gitmeyi!

Tüm istenlere nasip olsun dilerim :huhuu:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bende geldim oglanin yüzme kursu derken alisveris derken anca oturdum cayimi alip:tskler:
Annemler hayirlisi ile hacca gidicekler onlari yarin son kez yemege cagiricam ne yemekler yapsam acaba fikir verin hanimlar:tskler:
Babam kirmizi et sever etli birsey olsun bir zahmet kafam durdu calismiyor:sinirli:
Lilavım canımın içi Rabbim herkese nasip eder inşallah o kutsal toprakları görmeyi
Yemek olarak ta madem etçil benim gb babacığın saç kavurma harika bir fikir:kayris:yanına da tereyağlı pilav,salata ve cacık ohh benim bile gece gece canım çekti beee..Aslında kafamda güveç vardı ama nedense saç kavurma daha bir cezbedici geldi.

Lilav'ım rabbim şimdiden kabul etsin hacılıklarını inşallah..
Allahım bizede nasip etsin -hmm çok isterim ileride eşimle gitmeyi!

Tüm istenlere nasip olsun dilerim :huhuu:
Sen daha yatmadınmı bakem:eek:ky:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Deliksiz uyku mu çekmek istiyo benim mavi kelebeim oy oy kıymam :hihi:

Valla benimde içime kurt düştü biliyonmu.

Akşam ablamla tartıktık biraz canımı sıktı :uzgun:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Deliksiz uyku mu çekmek istiyo benim mavi kelebeim oy oy kıymam :hihi:

Valla benimde içime kurt düştü biliyonmu.

Akşam ablamla tartıktık biraz canımı sıktı :uzgun:

Yine ablan gaz verdi anlaşılan,hayırdır gece gece neyi paylaşamadınız kızım-kizginarpanızmı fazla geliyor anlamıyorum.
Ta dünyanın bir ucunda ama senin canını sıkmayı başarıyor:sinirli:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Valla hiç sorma heryerden yetişiyor. Ya ablamla biz nişandan sonra tartıştık,kavgalıydık öyle yollamıştım onu. Darğındık. Neyse hasta olmuş bu sinirden birde diğer mevzuyu biliyorsun enişte mevzusu..

Ben hiç o gideli konuşmadım bir iki sefer caldirdim ama bana geri dönmedi. Dönmüş olsaydı bu akşamki karğaşa yaşanmayacaktı.

Neyse ben buna geçmiş olsun dedim. Sanane dedi iyi peki dedim. Benim sen gibi kardeşim yok falan fisman dedi.

Nişan atılmıştı benim nişandan 1 hafta önce. ablamın yüzünden ben muhammed'e dil döktüm hatasını ört bas edene kadar canım cıktı. Neymiş neden onların tarafa geçmişimde ablama karışma demişim olay böyle :uzgun:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Hahahah!! öyle ama ben ne ediyim bi normal yokki.

Nişanlımla gezmeye gidiyoduk 50 kişiye soruyorduk düşün yani. Abimler bir havalarda zaten kücük olan üzüntüsünden nişanıma bile gelme tenezzülünde bulunmadı!!

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar