Şafak Doğan güneşş askerim geliyorrrr:)

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Kızlar ne zorluklarla bitirdik 460 günü dile kolay hiç bitmeyeck sanıyordum ..Gittiği günü hatırlıyorum daha dün gibi herşey gözümün önünde..sarıldı sakın üzülme benide üzme demişti tamam diyebildim sadece içimde ne fırtınalar kopuyordu ..Doğru düzgün vedalaşamadık bile..Artık ayrılık vakti geldi bi kaç dakika sonra 1.5 sene dönmemek üzere gidecekti ömür sermayem..Sanki son görüşüm gibi acı vardı içimde..Dışarıya çıktık O arabaya bindi öyle bana bakıyordu ALLAHım diyordum bi mucize olsa zaman dursa gitmese herşey öylece kalsa ben tüm hayallerden vazgeçerim tek gitmese karşımda öylece kalsa..Ağlayacagımı anladı kayınvalidem yaklaştı yanıma sakın aglama kızım dedi yalancı bi tebessüm oturdu ifademe..Araba hareket etti İçimden birşeyler kopuyordu Canımın canı gidiyordu sanki artık doyasıya aglayabilirdim..O gidişi öyle bir karanlıga mahkum ettiki beni hiç gündüzüm yoktu benim her günüm gece her saat işkence olmuştu..Ve hastaydım gittiğinde tek başıma mucadele edecektim artık..Herşeyle bir ben savaşacaktım.. Ve güneşim doğacak erzincandan şunları yazarken her anı yaşadım ve ağlıyorum..Ve artık hasta degilim saglam bulacak beni en güzel hediyemde bu olacak ona..ALLAH için sevdim ben onu kara kaşına kara gözüne vurulmadım..Sırf o tertemiz ALLAHA yakın olan kalbi için sevdim.. İyiki sevmişim her sevenin arasında olmayan bi bağ var şimdi aramızda..Birtürlü adını koyamadıım ne oldugunu bilemediğim bir bağ.. Siyahıma gün olan güneş olan Sevdiğim şimdi Dogmak zamanıdır..Seni seviyorum..:aglayan::aglayan::aglayan:

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Ne duygulu anlatmışsın sevgini okuyupta etkilenmemek elde değil.Ne güzel yer etmiş yüreğinde Allahım hiç bitirmesin bu aşkı sevgiyi ömür boyu mutlu olursunuz inşallah.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim benim ne güzel anlatmissin ya cok duygulandim.
ama sayili gün geldi gecti rabbim bir daha ayirmasin insallah:panter:

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
canım benim senin yazdıklarını okudukça duygulanmamak elde değil inanki... kendimi hatırladım benim eşimde askerden geleli 2 yıl oldu... 1,5 yıl ayrı kaldık... ve kızımda vardı 3 yaşında... o kadar kötü zamanlar geçirdimki anlatamam....:aglayan: seni çok iyi anlıyorum... Onu askere uğurlarken otobüse binip biraz uzaklaşınca dayıma sarılıp hıçkıra hıçkıra ağlamıştım.. :aglayan::aglayan: Sanki canından can gidiyormuş gibi oluyorsun, bir daha dönmeyecek gibi... Allah sevginizi bir ömür boyu tertemiz, dipdiri tutsun. İnşallah bir ömür boyu ayırmasın..

OP
_Dersena_

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Hepinize sonsuz teşekkürler Canladım son 9 günde çok zorlandım hep sizler bitecek dediniz ve bitti:):hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:

OP
_Dersena_

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Sonsuz teşekkür her birinize:)Ve mutlu son bugun orucu beraber açtık :) Ve tabi kaçınılmaz son görür görmez agladım:)

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
ben sonuna yetıstım sanırım
dersenam rabbım bı omur boyu mutlu etsın ayırmasın ınss..
duygularını ck guzel ıfade etmıssın tuylerım urperdı resmen:panter:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
Kızlar ne zorluklarla bitirdik 460 günü dile kolay hiç bitmeyeck sanıyordum ..Gittiği günü hatırlıyorum daha dün gibi herşey gözümün önünde..sarıldı sakın üzülme benide üzme demişti tamam diyebildim sadece içimde ne fırtınalar kopuyordu ..Doğru düzgün vedalaşamadık bile..Artık ayrılık vakti geldi bi kaç dakika sonra 1.5 sene dönmemek üzere gidecekti ömür sermayem..Sanki son görüşüm gibi acı vardı içimde..Dışarıya çıktık O arabaya bindi öyle bana bakıyordu ALLAHım diyordum bi mucize olsa zaman dursa gitmese herşey öylece kalsa ben tüm hayallerden vazgeçerim tek gitmese karşımda öylece kalsa..Ağlayacagımı anladı kayınvalidem yaklaştı yanıma sakın aglama kızım dedi yalancı bi tebessüm oturdu ifademe..Araba hareket etti İçimden birşeyler kopuyordu Canımın canı gidiyordu sanki artık doyasıya aglayabilirdim..O gidişi öyle bir karanlıga mahkum ettiki beni hiç gündüzüm yoktu benim her günüm gece her saat işkence olmuştu..Ve hastaydım gittiğinde tek başıma mucadele edecektim artık..Herşeyle bir ben savaşacaktım.. Ve güneşim doğacak erzincandan şunları yazarken her anı yaşadım ve ağlıyorum..Ve artık hasta degilim saglam bulacak beni en güzel hediyemde bu olacak ona..ALLAH için sevdim ben onu kara kaşına kara gözüne vurulmadım..Sırf o tertemiz ALLAHA yakın olan kalbi için sevdim.. İyiki sevmişim her sevenin arasında olmayan bi bağ var şimdi aramızda..Birtürlü adını koyamadıım ne oldugunu bilemediğim bir bağ.. Siyahıma gün olan güneş olan Sevdiğim şimdi Dogmak zamanıdır..Seni seviyorum..:aglayan::aglayan::aglayan:

canım senin adına çok seivndim darısı benim başıma onu çok özledim:(:(seni yaşatıklarının aynısını bende yaşadım keşke zaman dursa gitmese dedim:(içimden fırtınalar koptu babama sarılıp öle bi ağladım ki:(otbüste o gidiyo el salıyo böle bi bakıyo ki:(içimdne bi parça gitti sanki o an.:aglayan::aglayan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar