Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Saçlarınıza Sihirli Dokunuş

Konu, 'Saç şekillendiriciler (maşa,düzleştirici..)' kısmında Şahmaran. tarafından paylaşıldı.

1. Şahmaran.

Şahmaran. Admin

Satin Hair Düzleştirici
    Satin Hair Düzleştirici sayesinde ise hep özendiğiniz dümdüz ve sağlıkla parlayan saçlara ulaşabilirsiniz. Braun Satin Hair Brush: Yaydığı milyonlarca iyon sayesinde, saçlara anında parlaklık ve akıcılık kazandırıyor.

Braun, modern çağın hızlı yaşayan kadını için yepyeni bir ürün daha tasarladı ve saçlara canlı parlaklığı bir anda, sadece bir düğmeye basarak geri kazandıran ilk IONTEC’li saç fırçasını üretti. Saçların görüntüsünü anında değiştirme sihrine sahip olan Satin Hair Brush, yoğun tempoda yaşayan modern kadınların vazgeçilmezi olacak.

Braun Satin Hair Brush, tek bir düğme dokunuşuyla milyonlarca iyonu serbest bırakıyor. Bu iyonlar her bir saç telini çepeçevre sarıyor ve saça kaybettiği nemi geri kazandırarak sağlıkla parlamasını sağlıyor. İyonlar özellikle saçın en çok ihtiyaç duyduğu kısımları buluyor ve anında yumuşatarak, saçın elektriklenmesini önleyip parlaklığı artırıyor. Braun’un sahip olduğu IONTEC teknolojisi sayesinde elektriklenmiş ve cansız görünen saçlar anında sağlıkla parlıyor. Özel fırça kılları sayesinde sürtünmeyi minimuma indirip saçın zarar görmesini engelliyor.

Almanya’da Lebensmittel Praxis Verlag tarafından yılın ürünü olarak seçilen, saçlara anında parlaklık ve yumuşaklık kazandıran Braun Satin Hair Brush; saçınızın yapısı nasıl olursa olsun rahatlıkla kullanılabiliyor. Braun Satin Hair Brush, kolay taşınabilir özelliğiyle modern kadının çantasından eksik etmeyeceği vazgeçilmez aksesuarlarından biri olacak.
    Bütün stilleri günlük hayatının tüm süreçlerinde kullanmak isteyen, ancak günlük uygulamalarla saçlarının yıpranacağından endişelenen güzellik ve moda bağımlıları için Braun Satin Hair Saç Düzleştiricisi bu sezonun vazgeçilmez ürünlerinden biri olacak. IONTEC’li yeni Braun Satin Hair Saç Düzleştiricisi saça istenilen şekli, saç tipine en uygun sıcaklıkta vererek, saçın sağlıkla parlamasını sağlıyor.

IONTEC teknolojisine sahip Braun Satin Hair Saç Düzleştiricisi, saçlara şekil verirken saç sağlığını korumak üzere tasarlandı. Ürünün en önemli farkı saça şekil verirken saçın doğal neminin korunmasına özen gösteriyor olması. Düzleştiricinin içindeki yeşil kanallar doğrudan saçın üstüne milyonlarca saten iyon bırakıyor ve bu saten iyonlar her bir saç telini hızlı ve etkili bir şekilde kaplayarak, saçın şekillendirme esnasında kaybettiği doğal nemi geri kazanmasına yarıyor. IONTEC özelliği sayesinde havadaki nem partiküllerini çekerek, saçı kurumaktan kurtarıp, sağlıklı ve parlak olmasını sağlıyor. Braun Satin Hair Saç Düzleştiricisi’nde bulunan, alışılagelmiş seramik panellerden üç kat daha yumuşak olan eşsiz NanoGlide seramik paneller arasında saçlar adeta kayıyor.

panter, su.ay, busem68 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Arina

Arina Daimi Üye

Bu ürünü almayı planlıyorum-hmm

Paylaşım için teşekkürler canım:eek:

busem68 bunu beğendi.
  3. the pinky

the pinky Yeni Üye

Ben aldım ve acayip memnunum

Artık kabarmış, birbirine dolaşmış saçlar yok :)

hem elektriğini alıyor hem de parlaklık veriyor çok değişik bir ürün
    Almakta tereddüt eden herkese tavsiye ederim :ayna:

busem68 bunu beğendi.
  4. kSo

kSo Daimi Üye

teşekkürler canım paylaşım için:hhhhhh:

busem68 bunu beğendi.
  5. Arina

Arina Daimi Üye

Canım öncelikle hoşgeldin:hhhhhh: Kullanımı rahat mı? Normal fırça gibi sanırım. Ben de almayı düşünüyorum çünkü. Ayrıca ne kadar aldın?

busem68 bunu beğendi.
  6. busem68

busem68 Daimi Üye

çok iyi olduğunu duydum kullananlar memnun teşekkürler paylaşım içim.

7. su.ay

su.ay Daimi Üye

bende düzleştirci araştırıyordum. markalar inceledim. ama bu ürün kafama yattı. bunu alarım inşallah.

8. Arina

Arina Daimi Üye

Canım yalnız söyleyeyim bu bir düzleştirici değil. Düzleştirici adı altında konu başlığımız var. Oraya bakabilirsin.:hhhhhh: Benim kullandığım var memnunum mesela.

su.ay bunu beğendi.
  9. Arina

Arina Daimi Üye

Ya kızlar. Bu ürünü alacağım; ama tereddüt ettim. Dün Kavak Yelleri'nde Mine saçlarını bu ürünle taradı ve dümdüz oldu saçları.. :dusun::dusun:

10. panter

panter Daimi Üye

ee aldın mı arişim:dertli:

11. Fındık Kurdu

Fındık Kurdu Daimi Üye

Ariş daha önce almış arkadaş baksana çok memnunmuş-ayse

12. Tılsım

Tılsım Daimi Üye

Paylaşım için teşekkürler.:findikim: