Saçlarını 10 günde bir yıkıyor!

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
ben buna kesinlikle inanmıyorum.Konserlerde saçına okadar spreyler,köpükler sıkılıyordur.Günde 3-5 sefer yıkıyorum dese anlarım ama 10 günde bir yıkıyorum demesi saçmaaa :böö:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ahmet marankı den duymustum saclarınızı yıkayın ama arada bır yaglanmasına ızın verın buna da ıhtıyacı var dıye
10 gunde fazla ama ınanmıyorum ben yalan haberdır

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
yağlanma olayı saçı yıkamaya alıştırmayla ilgili
her gün yıkayan biri ikinci gün yıkamsın hemen yağlanır ha bide düz saçlar özellikle
ama 5 günde alıştıran 5gün sonra 10gün alıştıran 10 gün sonra yağlanmaya başlar benim saçım kıvırcık ve 3 günü geçerse kirlendiğini hissedrim ve duramam rahatsız olurum ben inanırım yani 10 gün yıkamadığına
birde oradan oraya koşturup duruyor yıkanıp fön çekmeye üşeniyodur o yüzden yıkamıyordur

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
İyide saçlarını 10 günde bir yıkıyorsa ve dediğine göre sık yıkamak ve fön saçı yıpratıyor diyorsa peki saçların spreyli bir şekilde sürekli fön çektirmek saçı daha çok kırıp yıprattığını bilmiyormu ki:dertli:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Saçın arada kendi yağında kalması sağlıklıymış sözde ama bu kadın konser monser saç yaptırıyor bir sürü sprey bilmem ne kullanıyorlar nasıl 10 gün yıkamadan dursun :)

İyide saçlarını 10 günde bir yıkıyorsa ve dediğine göre sık yıkamak ve fön saçı yıpratıyor diyorsa peki saçların spreyli bir şekilde sürekli fön çektirmek saçı daha çok kırıp yıprattığını bilmiyormu ki:dertli:

aynı duyguları paylaşıyoruz arkadaşlar.Spreyli,köpüklü saç yıkanmadan 10 gün dururmu?Bunları kullanmadanda sahneye çıkamaz.yalaaan :zopa:

hadi bizim gibi sıradan biri olsa.bigün salar,bigün toplar,bigün topuz derken geçirir belki dicem ama kafa yağ fıçısı olur :cokkomik:

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
en normali 2-3 gündür dr bana öyle demişti ben her gün yıkıyodum deli gibi sonra dr 2-3 günde bir yıka diyince şimdi öyle yapıyorum

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
10 gün müü bitlenir insan ya :) ben 2 gün yıkamayım saçım hemen yağlanıyoo yaa çok yağlı saçım :(:(:(

Lateralus

Aktif Üye
Tepki
152
10 gün müü bitlenir insan ya :) ben 2 gün yıkamayım saçım hemen yağlanıyoo yaa çok yağlı saçım :(:(:(

tuzlu suyla temas ettir saçını arada. yıkama sonrası tarama kolaylaştıran spreyleri ya cok az kullan yada hıc kullanma. en cok onlar yağlandırır. nasıl yapıyorsun bılmıyorum ama saç kremını çok diplere uygulamak ve ıyı durulamamak da yağlatıyor saçı. vede cok aşırı ellemek de.kendılıgınden mı yağlı yoksa sebebını bılmedıgın sekılde sonradan oluyor bılmıyorum ama söyliyim dedim :)

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684

bak işte aksine benimde saçım çok kuru bir gün hiç unutmuyorum memleketteyim sular kesik o zaman saçım fönlüydü bir hafta yıkanamadım susuzluktan saçımda zerre yağlanma olmadı

Lateralus

Aktif Üye
Tepki
152
ben daha öncede duymuştum hadisenin pasaklılık konusunu. bu da eklendı sımdı zaten hıc sevmediğim bir kadın sürekli taklit geliyor bana. güzle güzel derim kıskanclık falan aman asla da. ne bıleyım kendısı cıkıp dıyor kı ben bı gıydıgımı bı daha asla gıymem. sonrada yakınındakıler ne kadar pis oldugundan bahsedıyor.ironi.

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
valla 10 gün bir saç yıkanmamasıda anormal bi durum utanmadan nasıl söylüyo ya halka mal olmuş biri bide

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
kızlar bakın aklıma ne geldi,
kuru şampuan diye bişey varmış sprey şeklinde
onu bir sıkıyormuşsun oh miss
yıkanmış gibi oluyormuş saç
bu hatun onu kullanıyor olmasın...!

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
aaa ilk defa duydum nasıl bişiy acaba....köpük boya duydum bide sıkıyosun kafana direk sprey gibi saçın boyalı oluyo daha neler görücez-rgulu

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
bence yalan günlük fön çekiliyor bakım yapılıyor pis saçamı yapıyorlar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar