Saç renkleri

Limonn

Yeni Üye
Tepki
3
arkadaslar selam.. benm sac rengım su an karamel gibi.ama dıplerım de cıktı acık kumral. kızıl yapmak ıstıyorum fkat cıok kırmızı tutar dıye korkuyorum :( onerısı olan var mıı ??

H

Hera

Misafir
Ne önerebilirim ki kuaför değilim saçını görmedim tarifle de olmaz bence bilen işinin ehline git konuş güvenirsen dene boL şans...

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
heraya katılıyorum kuaföre danışsan daha iyi olur ama kahve tonlarında zaten biraz kızıllık olur tabi daha kızıl diyorsan koyu kızıl yada çikolata kızılı deneyebilirsin ben şu an yakuta boyuyorum buda değişik bir kızıl tonu arkadaşlarım çok beğendi netten bakabilirsin tüm renklere

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
çok kırmızı tutmasın diyorsan palette koyu yakut boyayabilirsin...

OP
Limonn

Limonn

Yeni Üye
Tepki
3
öneriler icin tesekkurler arkadaslar.. köpük boya denıcem kendım :) kuaforlere guven olmuyor.. kızıl zaten cok cabuk akan bı renk. 3hafta -1 ay gıbı bi surede yenılemek gerekıyor sureklı.. koyu kızıl yapıcam bakalım nasıl olacak :)) köpuk boyalar ıyı dıyorlar. bırcok yorum okudum bununla ılgılı.. kullanan var mı deneyen ?? :)

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
konu içeriği nedeniyle saç rengi ve boyama bölümüne taşınmıştır. bilginize..

OP
Limonn

Limonn

Yeni Üye
Tepki
3
arkadaslar bugun sacımı boyadım.koleston kızıl buyu dıye bır renk. ıstedıgım gıbı oldu. sıze onerecegım sey kesınlıkle köpuk boya kullanın. hem cok yogun hem de hc bı yere akmıyor. sacınızı sampuanla yıkıyormus gıbı kopugu surup ıyıce sacınıza yedırıyorsunuz. sonuc harıkaa.. normal sac boyasıyla sac boyamanın ezıyet oldugunu goreceksınız.hem esıt renk dagılımı var hem de cok yogun ve pratıkk...:2: kesınlıkle deneyın :)))

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
arkadaslar bugun sacımı boyadım.koleston kızıl buyu dıye bır renk. ıstedıgım gıbı oldu. sıze onerecegım sey kesınlıkle köpuk boya kullanın. hem cok yogun hem de hc bı yere akmıyor. sacınızı sampuanla yıkıyormus gıbı kopugu surup ıyıce sacınıza yedırıyorsunuz. sonuc harıkaa.. normal sac boyasıyla sac boyamanın ezıyet oldugunu goreceksınız.hem esıt renk dagılımı var hem de cok yogun ve pratıkk...:2: kesınlıkle deneyın :)))

Ooo güle güle kullan yeni saç rengini.
bakalım köpük boya çabuk akıyormu
haberdar et canım...

OP
Limonn

Limonn

Yeni Üye
Tepki
3
tamam canım haber verırım tabıkı :) ama kızıl cabuk akan bır renk dıger renklere nazaran. eger 3 hafta ıdare ederse köpük boya kalıcı denılebılır :) cunku dıgerlerı 2 haftada akıyor.:hihi:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar