Rüyamda Bebeğimi Görüyorum

Tepki
8.216
kızlar acaba kafaya takıyorum dıyemı nedendır bılmıyorum ama ben hamıleyım bu aralar benı çok kişide doğum yapmış olarak ruyasında göruyorlarmış bende bebeğim doğmuş emzırdığımı falan göruyorum aman erken doğmasındanda korkuyorum vaktını tamamlasın gelışımını falan acaba bırılerı yınede yorumlayabılırmı?????:confused::confused:

BELKIS

Daimi Üye
Tepki
307
cnm burdan görüyorum ki hamilelik sana çok yakışmış kim bilir ne kadar güzel bir duygudur bebeğini hissetmek bence rüyalarına fazla takılma yüreğini ferah tut rabbim seni sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuştursun :)

bersun

Yeni Üye
Tepki
8
bence bu çok normal bebeğine duyduğun özlem ve merak yüzünden olmalı sadece tadını çıkar inan ki hamilelik o kadar güzel bir duygu ki her anını dolu dolu yaşa sadece....

sementha

Daimi Üye
Tepki
3.398
canım benim devamlı onu düşündüğün için ve hayatını şu anda tamamen ona göre yaşadığın için bu çok doğal bir durum....bende hep rüyamda görürdüm bebeğimi hamileyken,hele son 2 ayda dahada fazlalaşmıştı kötüde gördüğüm oluyordu ağlayarak çok uyanmışımdır yani kötüde görsen sakın korkup yorum yapma....normal bunlar .....onun için duyduğumuz sevinç ve endişeleri rüyalarımızada taşıyoruz hepsi bukadar........

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
canım bence çok normal mutlaka hep düşünüyosun o yüzdende görüyosun biliyosun rüyalar bilinç altımıza yerleşmiş olan şeylerdir çoğunlukla hiç üzme kendini herşey çok güzel our Allhın izniyle

tuba

Üye
Tepki
64
normal şeyler canım ya sen korkma hiç her hamile bayanın başına gelir çünkü bende aynı rüyaları çok görürdüm moralini hiç bozma hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

S

Saffarri

Misafir
hamileyken bende bika sefer gordum bebegimi.Bi keresinde guzel gormustum bi keresinde kotu))) ama oglum tam zamaninda geldi ve saglikli:gulegule: bebegini sabirsizlikla bekledigin icin gormussundur canim

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
çok düşünüyorsundur bebeğini nasıl olucak ne zaman doğurucam diye ondandır bilinç altında hep bebeğin yerleşmiştir o yüzden görüyorsundur büyük ihtimalle canım bişi olmaz Allahın izniyle canım hep dua et zamanı geldiğinde alırsın yavrunu kucağına inşaallah canım çok öptüm:bebecik:bebecik

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar