Röfleli Saçlarınız İçin Doğru Şampuanı Kullanın!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Phytolumiere; röfleli saçlarınız için mükemmel şampuan.

phyto-phytolumiere-blonde.jpg

Bitkisel renk vericiler (Brezilya ağacı, Kestane ağacı ekstresi gibi), yeşil limon ve avokado yağı içeren Phytolumiere saçın doğal rengini ve ışıltısını ortaya çıkaran bir şampuan. Phytolumiere saçın tonunu ortaya çıkartıyor, ışıltı kazandırıyor, röfleleri belirginleştiriyor. İki boyama arasında kullanıldığında saç rengini yoğunlaştıran ürünün 3 rengi var. Kahve, kızıl ve sarı.

phytolumiere_shampoo.jpg

Nasıl mı kullanacaksınız? Saçta 5 dk. bekletildiğinde saç ışık kazanır ve doğal ton ortaya çıkıyor. 10 dk. bekletildiğinde ise saç daha yoğun ve sıcak bir ışıltı kazanıyor.

Fiyatı: 39 TL

Alıntıdır!

G

guzelcem

Misafir
Ben röfleli saçlarıma bu şampuanı kullanıyorum saçlarım süpperrrrr oluyor deneyin farkı göreceksiniz:) emeğine sağlık canısı.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Röfleli değil saçlarım canım; ama eminim ki süper bir üründür.:eek:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
ahhhhh ahhhhhh ben röfleyle saçımı mahvetmiş bir kuaförün kurbanıyım kızlar röfle saçlarımı hep yaktı o uzun canıııımmmm saçlarımı ketirmek zorunda klamıştım kuaförün akibetini sormayın canım benim:kizdim:
ama ozamanlarda bu şampuandan haberim olaydı saçlarımın hali dahamı güzel olurdu dersiniz ben şimdi okaden şeyi o çocuğa boşuna mı etmiş oldum kızzlarrrr:gul:

derin55

Daimi Üye
Tepki
460
ben röfleden vazgeçemeyen biri olarak bu ürünü araştırayım biraz...:dusun:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Umarım memnun kalırsın canım