Rep puanı

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Ben Sadiye'nin buradaki mesajına rep vermek istiyorum; teşekkür etmememe rağmen halen veremiyorum. Uyarı veriyor. Başka üyelerin mesajlarını da değerlendirmem gerekiyormuş ki ben Sadiye'ye hiç rep vermedim.

Peki son teşekkür ettiğiniz kişilerin arasında sadiye hanım da olabilir mi?

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
Arkadaşlar önce teşekkür edip, aynı kişiye rep vermeye çalışıyorsanız bu mümkün değil. Çünkü teşekkürler de sisteme rep olarak kaydediliyor.

Panelde gördüğüm kadarıyla 24 saatte 100 kez rep/teşekkür etme hakkınız var. Bu da oldukça yüksek bir rakam. Ben yine de bu limiti yükselttim. İnşallah sorun düzelir.

Kolay gelsin.

teşekkürler admin

iC3

Aktif Üye
Tepki
83
Bende bir tane kalp var bu bana birisi rep mi verdi demek oluyor ama ben göremedim. Ben teşekkür ettikten sonra rep veremiyorum galiba bir de..

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Ben Sadiye'nin buradaki mesajına rep vermek istiyorum; teşekkür etmememe rağmen halen veremiyorum. Uyarı veriyor. Başka üyelerin mesajlarını da değerlendirmem gerekiyormuş ki ben Sadiye'ye hiç rep vermedim.
al benden de o kadar teşekkür etmediğim halde rep veremiyorum bazen diğer üyeleride değerlendirmeniz gerekli diyo diğerlerine de tıklıyorum yin eaynı cevap teşekkür edip geçiyorum artık napayım

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
al benden de o kadar teşekkür etmediğim halde rep veremiyorum bazen diğer üyeleride değerlendirmeniz gerekli diyo diğerlerine de tıklıyorum yin eaynı cevap teşekkür edip geçiyorum artık napayım

aynı sorun bende de var kaç kişiden sonra aynı kişiye rep veriliyor açılan konulara rep vermek istiyorum oda olmuyo bazen aynı kişiye 1 den fazla değerlendirme yapamazsınız uyarısı çıkıyor
aynı kişi olsada konusu farklı yinede rep veremiyorum bazende hiç rep vermediğim üyeyin mesajınada rep vermek istiyorum oda olmuyor :hayir:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
rep diyince aklıma nedense kavga geliyo onlar kendilerini çok iyi bilirler..

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
başka sitelerde oldu heralde lili ,kaç yıldır buradayım rep kavgası olmadı bildiğim:huhuu:

Lili'nin kast ettiğide burası değil Hülyam..
Ben anladım nereyi kastettiğini zaten:findik:
Bir zamanların en büyük kavgaları en büyük fırtınaları bu rep olayından çıkmıştır.
Adı Reple Beni,Replemessen Döverim seni olarak tarihe bile geçmiştir:gul:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Lili'nin kast ettiğide burası değil Hülyam..
Ben anladım nereyi kastettiğini zaten:findik:
Bir zamanların en büyük kavgaları en büyük fırtınaları bu rep olayından çıkmıştır.
Adı Reple Beni,Replemessen Döverim seni olarak tarihe bile geçmiştir:gul:

Ben kastetmemiştim Şahmaranım ben de burası mı diye şaşırdım bi an :iyyyy:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar