Rekor Kırmaya Varmısınız?

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Bugüne kadar dünyanın en uzun forumu 8215 sayfa ve 164160 mesajdan oluşmaktadır.

Bu kadarmış ilk sayfada yaziyor :D
Tabi ozamanın rakamı bu şimdi ne kadardır bilmeyrum :nazo:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
7642 sayfa ve 158436 mesajla konuşacağız yani :ko basitmiş kız doğumgünü kutlamalarını ve münazaraları buradan yürütelim tamamdır :gul:

nk83

Admin
Tepki
83.515
Buradayım ama Fındık Kurduna hikaye yetiştiriyorum sözüm var :nazo: bir gözüm de burada sen parti süsü ver bak nasıl dolup taşıyor buralar nerde beyonce

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
sahi benim giflerim nerde hele o kaykılan
Ay nk'm benim figür kız hala duruyor masamda arada sohbet muhabbet kaynaştık :kahkaha:
ama bugun bi geriye kaykılmış gördüm :nazo:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Buradayım ama Fındık Kurduna hikaye yetiştiriyorum sözüm var :nazo: bir gözüm de burada sen parti süsü ver bak nasıl dolup taşıyor buralar nerde beyonce

Findikkurdu kitapkurdu-hikayekurdu olmuş.
Adaşım benim gibi idareli okumuyor galiba.
Bak iki bolumu okudum oyle kaldi.gerci foruma katilmaktan da okumaya firsat bulamiyorum.yeni heves :)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Canımsın hoşgeldin nasılsın neler yapıyon bakem yokmu bişeyler

:hihi: hiç bişe olmuyor canem
iyi saglık ilk günkü gibi pakizem selamı var :hihi:
Sen nasılsın canom hiç tanışamadık :panter:
Evet canom cok memnun oldum tanıştığıma,
Ben 2,5 yıllık evliyim, çocuk yok, işimi bıraktım strese dayanamadım, burada arkadaş edinmek istedim, aslında bikaç sene önce bu siteyi keşfetmiştim ama hiç yazmamıştım

nk83

Admin
Tepki
83.515
sahi benim giflerim nerde hele o kaykılan
Ay nk'm benim figür kız hala duruyor masamda arada sohbet muhabbet kaynaştık :kahkaha:
ama bugun bi geriye kaykılmış gördüm :nazo:

Kız küflenecek tüket gitsin :nazo: Kaykıldı mı o zaman adını Demi Lovato koy senin partilerde kaykılan kız sen yemeyeceksen denemelikleri kille yada fimo tarzı hamurlarla yapsana
hobi.gif

Findikkurdu kitapkurdu-hikayekurdu olmuş.
Adaşım benim gibi idareli okumuyor galiba.
Bak iki bolumu okudum oyle kaldi.gerci foruma katilmaktan da okumaya firsat bulamiyorum.yeni heves :)

Sorma çok iyi ve hızlı okuyor şaşıp kalıyorum :D Bölümler heyecanlı yerinde bitince merak ediyor herhalde :) Fındık Kurdu birde sonradan başladı o 40'ar 45'er bölümü nasıl bir çırpıda bitirip güncellere yetişti ağzım açık kaldı valla canım okurum benim

Sen forumu turla bir iyice kaynaş onlara da bakarsın kendini yormadan tek bölümde okusan olur

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
hikayelerinizi bende okumak istiyorum severim okumayı aslında ama ah vaktım olsa :eek:fff:
hafta sonu başlıcam ama

bu arada herkese selam :selam:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
amin inşallah
bende eskisi gibi aktif değilim sitede canım,eski günleri özlüyorum:(
kıyamam canım benim inan bende çok özlüyorum gözüm arıyor eski üyelerimizi ama onlar demekki bizi özlemiyor :(
Sebebsiz gidenlerede kızmıyor degilim
Evet canom cok memnun oldum tanıştığıma,
Ben 2,5 yıllık evliyim, çocuk yok, işimi bıraktım strese dayanamadım, burada arkadaş edinmek istedim, aslında bikaç sene önce bu siteyi keşfetmiştim ama hiç yazmamıştım
Bende çok memnun oldum canımcım tanıştıgıma :ask:
Bende neşeli konuşmayı seven biriyim :kayris:
Üyelerin hepücügüne deger verir hiç ayırmam
Bende çalışmıyorum ev kızıyım
Kız küflenecek tüket gitsin :nazo: Kaykıldı mı o zaman adını Demi Lovato koy senin partilerde kaykılan kız sen yemeyeceksen denemelikleri kille yada fimo tarzı hamurlarla yapsana
hobi.gif

Sorma çok iyi ve hızlı okuyor şaşıp kalıyorum :D Bölümler heyecanlı yerinde bitince merak ediyor herhalde :) Fındık Kurdu birde sonradan başladı o 40'ar 45'er bölümü nasıl bir çırpıda bitirip güncellere yetişti ağzım açık kaldı valla canım okurum benim

Sen forumu turla bir iyice kaynaş onlara da bakarsın kendini yormadan tek bölümde okusan olur
:D Bacım fimo hamurları aldıgım şeker hamurlarından pahalı be :hihi:
Pasta yapması daha iyi hiç deilse ben yemesem yiyecek biri mutlaka bulunuyor :hihi:
O yüzden fimo yerine bu daha cazip geliyor :confetti:
hikayelerinizi bende okumak istiyorum severim okumayı aslında ama ah vaktım olsa :eek:fff:
hafta sonu başlıcam ama

bu arada herkese selam :selam:

Hoşgeldin lolitam nasılsın çıtır gelin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar