Rapozof - Vokal Anestezi

Tepki
8.216
Rapozof_vokal_anestezi_buyuk.jpg

10 yılı aşkın süre önce hazırladığı ilk albümünün ardından günümüze kadar sayısız ortak ve solo albüme imza atan, birçok ismin albümünde düetleriyle boy göstererek hitap ettiği kitleyi genişleten Rapozof, ilk yasal albümü, Ateş Müzik etiketli “Vokal Anestezi” ile 16 Mayıs Pazartesi günü uzun süren sessizliğini bozarak yeryüzüne çıkış yapıyor!

Intro ve Outro dahil 22 adet parça bulunan albümün prodüksiyonlarında Rapozof'un yanı sıra Da Poet, Moralpartre, Xir Gökdeniz, Sancak, Ferhat Tokmak, Kerem Oktay, Ahmet Tunç, İnziva, Mualif Matem ve Burak Sarıkaya’nın da isimleri bulunuyor. Renkli bir sound içeren albümün ayrı bir özelliği ise çoğu parçada kullanılan canlı enstrümanlar. Albüm düetlerinde ise Rap müziğin sağlam isimlerinden Fuat Ergin,Sansar Salvo,Pit10,Xir Gökdeniz ve Sancak’ın dışında kendine özgü tarzı ile dünya çapında ses getirmeyi başaran Cem Adrian bulunuyor. Albümün tüm kayıtları Ultrasonic’de gerçekleştirilmiş. Albümün düzenlemeleri Rapozof, Mixleri Burak Sarıkaya, Mastering’i ise Rapozof ve Burak Sarıkaya tarafından yapılmış. Albüm kapağı ise Arslantürk Çifçi’ye ait.

Rapozof’un ilk yasal albümü “Vokal Anestezi” Ateş Müzik etiketiyle, 16 Mayıs gününden itibaren tüm müzik marketlerde! Albümün tanıtım konserleri de önümüzdeki ay İstanbul etabı ile başlayacak.

"Rapozof - Vokal Anestezi" Tracklist:

01. Intro (Produced by İnziva)
02. Vokal Anestezi feat. Fuat Ergin (Produced by Sancak)
03. Batan Geminin Malı (Produced by Da Poet)
04. Dur (Produced by Sancak)
05. Kötü Adam (Produced by Da Poet)
06. Sonu Yok (Produced by Sancak & Rapozof)
07. Yağmur RMX feat. Cem Adrian (Produced by Ferhat Tokmak & Rapozof & Da Poet)
08. Oldu Mu Şimdi (Produced by Ferhat Tokmak)
09. Bizdik Suçlu (II) (Produced by Rapozof)
10. Delimisin Nesin? feat Xir Gökdeniz (Produced by Rapozof & Xir Gökdeniz)
11. Aynı Nakarat feat. Sansar Salvo & Pit10 (Produced by Rapozof)
12. Artistlik Patinaj (Produced by Rapozof)
13. Yarını Göremedim (Produced by Mualif Matem)
14. At Maskeni (Produced by Da Poet)
15. Bu Son Veda (Produced by Kerem Oktay & Rapozof)
16. Beni Götürün Buradan feat. Sancak (Produced by Sancak)
17. Gel Yamacıma (Produced by Moralpartre)
18. Kara Toprak (Produced by Rapozof)
19. Nankör (MMXI) (Produced by Rapozof & Sancak)
20. Dikenli Güller (Produced by Rapozof)
21. Yahşi Cazibe (Bonus Track) (Produced by Rapozof & Xir Gökdeniz)
22. Outro (Produced by Burak Sarıkaya & Rapozof)

Ön Sipariş: EsenShop

Video: Rapozof - Batan Geminin Malı (Tanıtım) / Alternatif

Video: Rapozof - Vokal Anestezi Albümünü Anlatıyor / Alternatif

Tanıtım Parçası

Tam klip albüm parçası

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Pek tarzım olan müzik türü değil ama oğlum duysa yine başım gitti demektir yaşı daha 8ama hiphop müziğinin hastası ilerki yaşlardaki hallerimizi düşünemiyorum bile-rgulu-rgulu-rgulu:3::3::3:

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
Ilk defa duydum ama dinledigim kadari ile güzel. -hmm
bende rapozofun her parçasını beğeniyorum :panter:aslında canım tam parçanın videosunu ekliceime tanıtım için olanı eklemişim :cokkomik:
Pek tarzım olan müzik türü değil ama oğlum duysa yine başım gitti demektir yaşı daha 8ama hiphop müziğinin hastası ilerki yaşlardaki hallerimizi düşünemiyorum bile-rgulu-rgulu-rgulu:3::3::3:

oğlun o zaman benden sılacım gençler böyle artık :cokkomik:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Valla öyle Metiscim ben neyapıcağım bilmiyorum doğrusu amenallahım birde kendide sürekli söylemeye başladığında halimi düşünemiyorum bile:3::3::zonk::zonk::zonk:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar