Radyo yayını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tepki
40
selammm arkadaslarrr ben 3 yil önce kayit oldum bi siteyee ancak bi ara hic giremedim simdide giriyorum sürekli ama hersey tamken bisey eksik:hihi:Radyomuz maleseff her zaman yayinda degil...bilmiyorum yetkililer ne düsünür am abenimde bundan kis abir süre önce sirf kadinlara özel bi radyom vardi kapandii..eger isterseniz bu iste bende varim demek istiyorum yetkillerde musaede ederse bazi zamanlrda yayin yapmak istiyorum:sarki::sarki:

Bu konudaaa kararinii ve cevabinizi bekliyorum.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
selammm arkadaslarrr ben 3 yil önce kayit oldum bi siteyee ancak bi ara hic giremedim simdide giriyorum sürekli ama hersey tamken bisey eksik:hihi:Radyomuz maleseff her zaman yayinda degil...bilmiyorum yetkililer ne düsünür am abenimde bundan kis abir süre önce sirf kadinlara özel bi radyom vardi kapandii..eger isterseniz bu iste bende varim demek istiyorum yetkillerde musaede ederse bazi zamanlrda yayin yapmak istiyorum:sarki::sarki:

Bu konudaaa kararinii ve cevabinizi bekliyorum.

Merhabalar nazlim bu aralar Ramazan dolayısı ile evet radyoya gereken önemi gösteremedik ama ben elimden geldiğince,müsait olduğum sürede muhakkak radyomuzu açmaya çalışıyorum.Benim dışımda da zaten radyo yayını yapan arkadaşlarımda var ama dediğim gb hem Ramazan hemde yaz aylarında olmamızdan dolayı kapalı..
Gereken yüklemeleri yapar yapmaz bana özelden ulaşırsan bir tek şifre esksiğin olucaktır onuda verdikmi tamamdır.
Görüşmek dileğiyle..:cak:

Bu linkte Radyo yayın akışı ve dj'lerimizin bulunduğu bölümümüzü anlatıldığı bölüm; https://www.hanimefendi.com/radyo-yayin-akisi-ve-djlerimiz-t825.html

Burada da Admin2imizin radyo yayınının nasıl yapılacağına dair anlatımı var;https://www.hanimefendi.com/radyo-yayini-nasil-yapilir-t667.html

Sevgiler... :cicek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
nazlım sende artık hanımefendi radyosunun bir dj sin haydi hayırlısı olsun!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar