Radyo Linki yazısı için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
1demethuzunblogcubc2gt4.gif

1demethuzunblogcukj1fr1.gif

1demethuzunblogcu2ui7xv5.gif

1demethuzunblogcu1ij0kd6.gif

Merhaba;
Benim önerim sitemizde her gün radyomuzu açık tutmaya çalışıyoruz..Sağolsun arkadaşlarım bu konuda bana yardımcı oluyorlar..
Ve radyomuzun açık olduğunu ve arkadaşlarımızın görebilmeleri açısından Ana Sayfadaki o küçük yazıdan farklı yukarıdaki bannerleri ekleme fırsatımız olurmu sevgili Admin?
Eğer olursa inan çok güzel olucaktır...

Birde şu oynama smıylerinde eklenmesini istiyorum,ay çok şeymi istedim aceba?
Laie_39.gif
Laie_36.gif
Laie_37.gif
d_birthday.gif
l_dance.gif

sementha

Daimi Üye
Tepki
3.398

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Merhabalar. Öneriniz için teşekkürler. İfadelerin tümünü ekledim. Fakat radyo bağlantısını eklemedim. Çünkü bilindiği gibi radyo sürekli aktif değil. Kullanıcıların bağlantıya tıklayıp hüsrana uğraması işime gelmez açıkçası. Yine de bunu bi düşüneceğim izninizle.

Ayrıca, daha fazla smileyifade eklemeyi düşünmüyorum. Bu yüzden lütfen başka bir smileyifade eklenmesini istemeyiniz.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Merhabalar. Öneriniz için teşekkürler. İfadelerin tümünü ekledim. Fakat radyo bağlantısını eklemedim. Çünkü bilindiği gibi radyo sürekli aktif değil. Kullanıcıların bağlantıya tıklayıp hüsrana uğraması işime gelmez açıkçası. Yine de bunu bi düşüneceğim izninizle.

Ayrıca, daha fazla smileyifade eklemeyi düşünmüyorum. Bu yüzden lütfen başka bir smileyifade eklenmesini istemeyiniz.

Ay ne kadar hızlıyız böyle..Çok ama çok teşekkürler Admin'im..
Emeğinize,ellerinize sağlık:cicek:
Tamam siz düşünün ama gece harici,gündüz radyo yayınımız sürekli oluyor..Bunuda belirtmek istiyorum.
Bu arada radyo olayı ve yayın saatlerimiz içinde bir plan yapıyorum,en kısa sürede bittiği taktirde şahane programlarla radyo yayını yapacağız..
Tekrar tekrar teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar