Psikolojik Destek Alan Ünlüler!

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
129DC998FBD30E61F84EE6D73935D.jpg

Ünlü mankenin ilk hamileliği hüsranla bitmişti. Bir buçuk aylık hamileyken bebeğini düşüren Şıkel, evine kapandı. Eşi Emre Altuğ ona büyük destek olsa da Şıkel, toparlanabilmek için uzun bir süre psikolojik destek gördü. Şıkel oğlu Kuzey’le şimdi iyi.

D3DCBBCDA3518650FE5D7089FF6B97.jpg

Özel hayatında mutluluğa erişemediğini düşündüğü için psikolojik destek aldı. Cumbul, Hint yapımı ‘Tell Me Oh Khudaa’ filminde bir şizofreni canlandırdı. Ünlü oyuncu rolü için de bir psikoloğa danıştı.

1A2D8B1DAB2FE435B90447E67197.jpg

Dizide bir polisi canlandıran Karatay, tüm vaktini Adli Tıp Morgu’nda geçiriyordu. Sevilen oyuncu, “Her gün ceset görüyorum. Psikolojik destek almaya başladım” diye konuştu.

8549BD5390B957347634FAE46159C1.jpg

Gazetecilere şemsiyeyle saldırdığı görüntülerle zihinlere kazınan ve olay sonrası ABD’ye giden ünlü oyuncu İstanbul’a döndükten sonra adaptasyon zorluğu yaşamamak için psikoloğa gitti. Ataizi, “Annem psikolog olduğu için bunun normal bir şey olduğunu biliyorum. İlaç almadım” demişti

21D08E5C6811B7A3B8B90B362CC21.jpg

Dobra açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Yeşim Salkım, şöhret olduktan sonra yaşadığı ruhsal değişimleri anlattı: Eskiden para pazarlığı yapmadan hangi işe çağırsalar gidip, şarkımı söyleyip, evime dönüyordum. O günlerimi çok özlüyorum. Hiçbir zaman o kadar mutlu olmadım. Para insanı çok değiştiriyor. Bunun için de psikiyatriste gitmeyi öneriyorum. Ben 15 yıldır psikolojik yardım alıyorum. Kendimi kaybettiğim anda psikiyatristimi arayıp 'Ben yine çıldırdım beni toparla' diyorum.

4C764BBDA53E1D82443CD16BA8B019.jpg

Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisinde tecavüze uğrayan kadını canlandıran Saat, çekimler öncesinde kaldığı otelde psikolojik destek aldı. Onun dışında dizisinin o sahnesini canlandıracak erkek oyuncular da birkaç defa psikologla görüştü.

6225D5DD32A8F363EEF2D9C1EFE989.jpg

İki yıl önce evlenen ve mutluluklarını oğulları Ali’yle daha da sağlamlaştıran Korel ile Ergenç’in tek probleminin kıskançlık olduğu ortaya çıktı! İddialara göre, aşırı kıskançlığı nedeniyle eşine nefes aldırmayan Bergüzar Korel, Halit Ergenç’in ısrarları sonucunda bir evlilik terapistine gitmeyi kabul etti. Eşi Halit Ergenç’le birlikte terapiste giden Bergüzar Korel, terapistin yardımıyla kıskançlık sorununu halletmeye çalışıyor. Korel’in, eşinin rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisinin kadrosuna da kıskançlık nedeniyle konuk olduğu söyleniyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar