Porselen Gibi Cilt İçin Maya Maskesi

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
amanınnn benim cildim zaten hassas .kızarık. kılcal damarlarım belirginnnn. bu yüzden biraz kararsızım. . -hmm-hmm-hmm-hmm

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
kızlar yanması normal hiç bi tahrişte yapmıyo tabi ilk yıkayınca kızarık oluyo o normal geçiyo sonrayağlı ciltle için ideal bence

aynur67

Aktif Üye
Tepki
138
merhaba arkadaşlar.yalnız ben bunu biryerde okumuştum 40 yaş üstü olanlar haftada iki kere yapılacağını yazıyordu.ozaman yaş küçük olunca haftada 1 yeter bence yada arada yapılır.ben kendi yaşıma göre bakmıştım.yalnız bu malzemanin için 1 çay kaşığıda karbonat kattım bununda lekeleri yok ettiğini yazıyordu ha yalnız ilk sürdüğünüzde yanma oluyor ama bekledikce yanma geçiyor ve ılık suyla güzelce yıkayınca geçiyor herşey..çünkü ben denedim ve sonuç güzeldi...yalnız mayanın her cilde uygun olduğunuda okumuştum...yapanlara koly gelsin arkadaşlar..

Seren..

Daimi Üye
Tepki
349
denemek lazım benım yuzumde sıyah zıvılce leklerı kaldıı acaba gecer mı.???????

grazyl

Yeni Üye
Tepki
12
yarın ılk işim bu olucak benım cıldım yaglı bıraz gercekten cok sagolunn

G

guzelcem

Misafir
Denedim sonuç süper oldu arkadaşlar yaş mayayı kullanın mayanın rengide porselen rengi dikkat ederseniz... bu maskeyi rus kızları daha çok yapıyorlar valentina adlı ukraynalı arkadaşım söylemişdi yeni doğan kız bebekleri rusya çevresinde yaş mayayı sürerler 40 çıkasıya kadar ben şaşırmışdım emeğinize sağlık kolay gelsin sadece 25 dakika durması gerekiyor hadi kolay gelsin canlarım....:eek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Denedim sonuç süper oldu arkadaşlar yaş mayayı kullanın mayanın rengide porselen rengi dikkat ederseniz... bu maskeyi rus kızları daha çok yapıyorlar valentina adlı ukraynalı arkadaşım söylemişdi yeni doğan kız bebekleri rusya çevresinde yaş mayayı sürerler 40 çıkasıya kadar ben şaşırmışdım emeğinize sağlık kolay gelsin sadece 25 dakika durması gerekiyor hadi kolay gelsin canlarım....:eek:

:sokDemek Rus kızlarının taş gibi olması bu mayadan kaynaklanıyormuş heee:dusun:
Valla ne varsa doğal cilt bakımlarında,evde yapılabilen cilt bakımlarında var..
Bende denemessem olmaz değilmi ama:D

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Akşama giderken eve maya alayım o zaman:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar