Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Pko yani polikistik overli kimler var aramızda?

Konu, 'Jinekoloji (Kadın Hastalıkları)' kısmında Senemsi tarafından paylaşıldı.

1. Senemsi

Senemsi Üye

Pko ile ilgili tecrübelerinizi veya uyuladığınız tedavi yöntemlerini paylaşır mısınız?

NaRTaneSi ve bitter_im bunu beğendi.
  2. Aşk Sancısı

Aşk Sancısı Daimi Üye

bekarken adet düzensizliğim oldugu için doktora göründüğümde pko oldugumu söylemıstı . çoçuk sahıbı olmam zor olurmus öyle demıstı . doğum kontrol hapı vermıstı ama ben kullanmamıstım ki iyikide kullanmamısım
    şükür evlendıgımde çok sorun yasamadım evliliğimin 10.cu ayında hamile kaldım
    pkoda en etkili çözümğn soğan suyu oldugunu biliyorum evlendıgımde soğan suyu denedım ve hamile kaldım .
    ikinci kızıma hamıleyım bu hamılelıgımde korundugum halde hamile kaldım :)
    rabbım nasıp ederse ne olur sa olsun verıyor :kaalp:

Senemsi, NaRTaneSi ve bitter_im bunu beğendi.
  3. NaRTaneSi

NaRTaneSi ~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~

Masallah canim rabbim hayirli evlat eylesin insallah kesinlikle katiliyorum sana bende de vardi pko 9 tane cikolata kistim vardi korunmayi biraktigimizin 2.ayinda sancilarla gittim en etkili sey sogan suyu tertemiz ediyor 15 gun sabah aksam ictim bende ertesi ayda yumurtaliklarim tertemizdi ve yumurtlama gunumde hamile kaldim suan 5 bucuk aylik olmak uzeriyiz ve doktorlar banada 30 kilo vermeden gebe kalamazsin diyolardi hap yazacaklardi istemedim basina gelenler lutfen hapa baslamadan once bitkisel yollara basvurun her bitkide ayri ayri sifa var ozelliklede 3 bitki biliyorum ;
    Testere disli aslan pencesi
    Civan percemi
    Hayıt otu

Bunlarida birer tutam demleyip buyuk bir bardak icmistim gunluk sicakken lutfen deneyin en onemli hayatimizi etkileyen hormonlarimizi hapa ilaca teslim etmeyelim her denk geldigim yerde yaziyorum son care hap ve tedavi olsun acele etmeyin rabbim tum isteyenlerin kucagini doldursun evini senlendirsin insallah saglicakla..:harika::tatlim:

Aşk Sancısı bunu beğendi.
  4. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    Senemsi

Senemsi Üye

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)