Peşime takılıp muhabbet etmekte sıkılasıca duruma gelmek isteyenler

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
ayyyy yerim seni kimselere bırakmam kov kapındakileri ben yeterim kız öptüm o güzel yanacıklarından:kptmya::kptmya:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
vaşşşşşşşşşşşş len o vaziyet nasıl işe geldin o zaman ııııııı istemiyom öpmicem tosunun öpsün toslasın seni istemiyom:ilknur:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
ya tamam ısırsın bişi demiyorum ama başka yerlerini görünmiyen yerlerini ısırsın tövbe tövbe sapıttırma kız beni burda:kptmya::kptmya:

OP
P
Tepki
914
ya tamam ısırsın bişi demiyorum ama başka yerlerini görünmiyen yerlerini ısırsın tövbe tövbe sapıttırma kız beni burda:kptmya::kptmya:

:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya: oraları ısırmadığını nerden biliyorsun :kptmya::kptmya::kptmya: sen de benden aşağı kalır değilsin heee:kptmya:
sen söyle bakayım sabahın köründe burda ne işin var ..tenhada kıstırırım diye de mi korkmuyorsun :kptmya::kptmya::kptmya:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
eh heralde yani aşağı kalmamda yer durum müsait değil sen reelde karşıma çık ama işte burda ne yazdığıma dikkat ediyorum yoksa sana papuç bırakmammmm

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
ahhhhhhhhhhh ahhhhhhhhh gidiyomda nereye gittiğimi bilmiyorum ben beceremiyorum böyle avrat imza olaylarını sağolsun arinam yaptı ayeladı profilimide o düzenledi sağolsun ben çene yaparım başka bir halt beceremem ama sağolsun yardımcı oluyorlar çok uğraştım be gıcığım kopyala yapıştır yapamıyorum resim ekliyim dedim azdaha kızın bütün resimlerini siliyordm kafam almıyor-kizgin-kizgin

OP
P
Tepki
914
ahhhhhhhhhhh ahhhhhhhhh gidiyomda nereye gittiğimi bilmiyorum ben beceremiyorum böyle avrat imza olaylarını sağolsun arinam yaptı ayeladı profilimide o düzenledi sağolsun ben çene yaparım başka bir halt beceremem ama sağolsun yardımcı oluyorlar çok uğraştım be gıcığım kopyala yapıştır yapamıyorum resim ekliyim dedim azdaha kızın bütün resimlerini siliyordm kafam almıyor-kizgin-kizgin

:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya: ay altıma ettim hee okurken ..hatta çişim geldi yapmaya gidiyorum :kptmya::kptmya: ALLAH seni emi ..ben de seni becerikli bişey sanmıştım :kptmya: :kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya: :kptmya::kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar