Pembe Bebek Bolero

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Biricik yiğenim Burcu için ördüğüm pembe bolerom.Rabbim nasip ederse götüreceğim çok kolay 2 günde bitirdim,hiç bir zorluğu yok isteyen olursa yapılışınıda koyarım:orgu:

Ay bu çok şirin olmuş rengi ipi çok beğendim ellerine sağlık yapılışınıda not alıcam şimdi :1:

fatma.u

Yeni Üye
Tepki
4
Şahmaran hanım,bu tarıfın aynısnı uyguladım fakat ortaya dedigınız model cıkmadıı.56 ılmek le basladım,100 sıra ördum ,uç kısımlarından 6 sıra dıktım.Alt kısım sızın resımde dumduz duruyo ama bende yuvarlak ortaya cıktı.Resımdekı ılmeklerı saydıgımda 66 ılmek cıkıyor.Kenarındakı tığ işini daha detaylı anlatabılrsenız cok sevınıcem.hedıye yapıyrum bır arkadasıma bıan once btrmek ıstyrum.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Şahmaran hanım,bu tarıfın aynısnı uyguladım fakat ortaya dedigınız model cıkmadıı.56 ılmek le basladım,100 sıra ördum ,uç kısımlarından 6 sıra dıktım.Alt kısım sızın resımde dumduz duruyo ama bende yuvarlak ortaya cıktı.Resımdekı ılmeklerı saydıgımda 66 ılmek cıkıyor.Kenarındakı tığ işini daha detaylı anlatabılrsenız cok sevınıcem.hedıye yapıyrum bır arkadasıma bıan once btrmek ıstyrum.

25092008723pz0.jpg

Canım resmin arkasından bakıldığında daha net görünüyor model.Aslında gayet kolay bir model.Hep düz örgü örüyor ve sonrasında kollarını diktiğinde bir bolero ortaya çıkmış oluyor.
Sende yaptığın örügünün resmini eklesen aslında daha sağlıklı bir şekilde yardımcı olacağım.
Ayrıca kenarı tığ işi yapılıyor.Aralarda 3 zincir üzerine tekrar zincir çekiyor ve sık iğne olarak dolgu yapıyorsun bu kadar birtanem.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Etek modelini yapmak isterse diye eklemişdim Şahım yaptığım boleronun resmini bulamadım tekrar bakayım bulursam eklerim ve evet doğru şekilde anlatıyorsun bende senin yaptığın örnekle yapmışdım bolero ve eteği ve yine yapıcam çok güzel ve kolay bir model çünkü:dance2:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
https://www.hanimefendi.com/geri-donusum/23606-cicislerim-sonunda-bitti-kizlar.html
Şahım buldum ama resimler görülmediğinden konu kapatılmış düzenleme yapabilirmisin bilmiyorum eğer yapabilirsen benim yaptığklarımada bakar arkadaşımız biraz daha fikir edinebilir55:

Canımın içi hizliresim.com'dan yükleme yapıldığı için bir süre sonra o linkin silinmiş yani resimde gözükmüyor.
Şimdi sana bir site linki veriyorum oraya üye oluyorsun hem resimlerine karantiniye alıyorsun hemde sürekli forumda kalmasını sağlıyorsun.

En sağlam olan resim upload sitesi birtanem.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Anladım tamam canım tamam üye olurum :sirin:Ah keşke elimde resimler olsaydı da yeniden ekleseydim neyse artık yeni yapıcak olduklarımı eklerim bende55:55:55:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
harika olmuş ellerine sağlık benim hamarat arkadaşım canım yeğenin güle güle güzel günlerde kullansın İNŞALLAH yeğenler bir başka tatlı oluyorlar bende herşeyi yapıyorumda bir tek bu yün işini yapamıyorum

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
harika olmuş ellerine sağlık benim hamarat arkadaşım canım yeğenin güle güle güzel günlerde kullansın İNŞALLAH yeğenler bir başka tatlı oluyorlar bende herşeyi yapıyorumda bir tek bu yün işini yapamıyorum

Sumeyyem teşekkür ederim canımın içi..
Bende kolaydan başlayarak öğrendim,şimdi her türlü örgüyü yapıyorum diyebilirim.
Ben sana öğretirim canımın içi ne demek:orgu:sen iste yeterki.-ayse

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar