Pelin Karahan

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

pelinkarahan.jpg

Pelin Karahan Ankara'da doğmuş küçüklüğünde bi ara İzmir'in bir ilçesinde yaşamış sonra yeniden Ankara'ya dönmüş Üniversite sırasında da Eskişehirde turizm otelcilik okumuştur.
Başından bugüne ne oyunculuk nede sanatın herhangi bir kolu ile ilgili hiçbir merakı,çalışması yada altyapısı olmadığı halde Üniversite yıllarında televizyon dünyanın içine girmeyi tek amaç edinmiş ve İstanbula gitmiştir.İstanbuldaki yaklaşık 5. ayında reklam işine başlamış ve "DemirDöküm" "Coca Cola" ve "Carrefour" reklamlarında oynamıştır. İlk Dizisi şuan oynadığı Kavak Yelleri dizisidir.

R

Rosie

Misafir
Bu kızın kaşı,gözü,burnu çok güzel ama bunlar bir araya geldiğinde çok güzel bir kız değil bence yüz hatları filan.Kişiliği de gıcık zaten,teşekkürler resimler için :lilav:

HATUNKİŞİ

Aktif Üye
Tepki
169
güzel bir kız gibi görünsede yapmacık ve beni gıcık eden bir yanı var ben mineyi hepsinden daha çok sevmiştim onun sevimliliği ayrı bu kız itici yahuu

eylul34

Yeni Üye
Tepki
10
resimlerde zayıf çıkmış .. filmde duba gibi görünüyor ..
güzel değil bi gariplik var suratında ..sanırım kişiliğindeki bi kötülük yüzüne yansıyor ama burun şekli ve gözlerinin rengi güzel olduğu için onları ön planda tutuyor sürekli .. hiç güzel diil bi iticilik var kızda anlayamıyorum .. :böö::dill::3:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar