Parfümlerimizi Paylaşalım! ( Resimli)

H

Hera

Misafir
İhtişam ve güzellik. İnce ve derin duyguları harekete geçirerek canlı ve baştançıkarıcı bir kokuyla tanımlanıyor. Havada dağılan sonsuz çekici kokusu, onu harikulade bir gerçekliğe dönüştürüyor. Benliğin en feminen parçası artık bir parfüm. Vanitas Versace Eau de Parfüm armoniyme seçilen naturel elementlerin birleşimi. Lime ve frezyadan arındırılmış, sedir ağacı ve tonka tohumu tensel vurgusu ile sarılmış zengin ve şehvetli tiare çiçeği.

internette bu yazıyor.. bana göre ise tam yaz kokusu hafif ama kalıcı bir çiçek kokusu var..erkek arkadaşım bu kokuya bayılıyor..:huhuu: denemeni tavsiye ederim..

Teşekkürederim Alıcam bunu denemek için sağol Ben yeni Çıkan kokuları kullanır ondan sonrada sıkılır başka yeni çıkan kokuları denerim tüm kokuları denedim biliyorum parfüm hastasıyım :deli:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
bu yaz için en sık kullandıklarım :

şu aralar gözde parfümüm....... ck in2u
her daim gözde olacak parfümüm.... chanel chance
ve sadece beğendiğim için aldığım ama beklediğim kadar kalıcı çıkmayan muhteşem koku ...... burberry summer.

Chanel Chance kalıcı mı Office? Yeni parfüm almak istiyorum. Calvin Klein Beauty baktım; ama zaman ilerledikçe pek kalıcılığı kalmadı gibi.

Tepki
45
Chanel Chance kalıcı mı Office? Yeni parfüm almak istiyorum. Calvin Klein Beauty baktım; ama zaman ilerledikçe pek kalıcılığı kalmadı gibi.

bende coco chanel ürünlerini kullanıyorum genelde ve bu chance harika kullanmalısın bence çok kalıcı ve kokusu geçtikçe hoş bi koku oluyor

Tepki
6
212 sexy kullanıyorum ve baya iyi tepkiler alıyorum. ama yaz geldi artık daha ferah ve çiçeksi kokular bulmayı düşünüyorum :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar