Pardesü Modelleri

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
bende testtürlüyüm ayrıca pardesü modellerini kızım için baktım armineden almayı düşünüyorum onada çok hş hoş modeller varr elllerine sağlık canım

H

Hera

Misafir
Tesettürlülerin çok dar ve vücut hatlarını ortaya çıkaran modelleri tasvip etmiyorum dar mantolar burad ki gibi dikkat çekici adı üzerinde testtür kapalıysan makyaj ve vücut hatların dikkat çekici olmamalı..

R

Rosie

Misafir
Tesettürlülerin çok dar ve vücut hatlarını ortaya çıkaran modelleri tasvip etmiyorum dar mantolar burad ki gibi dikkat çekici adı üzerinde testtür kapalıysan makyaj ve vücut hatların dikkat çekici olmamalı..

katılıyorum.

kapalı değilim tarzım da değil zaten.yine de emeğine sağlık

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ewet canım aynen ondanım işte :huhuu: meltemimde tesettürlüymüşş bi topikmi açsak napsakk :cokkomik::huhuu:
çok sevindim canım ya evet farkettim meltemim abla da tesettürlüymüş onun adına da çok sevindim :)
topik kelimesini anlatırsan bana ne olduğunu bilir ve en azından açarken biz o topiği fransız kalmamış olurum :1: :D

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
çok sevindim canım ya evet farkettim meltemim abla da tesettürlüymüş onun adına da çok sevindim :)
topik kelimesini anlatırsan bana ne olduğunu bilir ve en azından açarken biz o topiği fransız kalmamış olurum :1: :D
ay koptum yaa :cokkomik: alemsin haee yani yeni bi konu yada bi gurup oluştralaım tesettürlü bayanlar fikir alışwerişinde bulunurlar falann giyimde kuşamda :zuzu: anlatabildimmi canım benim :huhuu:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ay koptum yaa :cokkomik: alemsin haee yani yeni bi konu yada bi gurup oluştralaım tesettürlü bayanlar fikir alışwerişinde bulunurlar falann giyimde kuşamda :zuzu: anlatabildimmi canım benim :huhuu:

anlatabildin kuzucum :kptmya: bencede güzel fikirmiş yapalım hakikaten öyle bir yetkimiz varsa hoşuma gitti bu fikir :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar